Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

Bratislavské zberateľské dni sa nezadržateľne blížia. Incheba sa za pár dní premení na raj zberateľov už po šestnásty krát. Pokiaľ patríte medzi numizmatikov, filatelistov, filokratov, a obdivovateľov drobných starožitností či minerálov, určite si vo svojich kalendároch zaškrtnite dátum 7. a 8. júna!

Bratislavské zberateľské dniV piatok sa brány veľtrhu otvoria o 10:00 dopoludnia a zavrú až o 18:00 večer. V sobotu akcia skončí o dve hodiny skôr, teda o 16:00. V prípade, že si na prieskum stánkov vyhradíte oba dni, určite sa oplatí zakúpiť si dvojdenné vstupné za 5 eur. Jednodenné vstupné totiž stojí len o euro menej. Deti a mládež majú na obľúbenú zberateľskú udalosť vstup zadarmo.

 Každý rok sa koná mnoho zaujímavých prednášok a vystavovatelia predstavujú čerstvé novinky zo svojej ponuky. Podrobný program nájdete tu.

Na Zberateľských dňoch nájdete samozrejme aj stánok Národnej Pokladnice. A aby sme Vás nelákali len na nezameniteľnú atmosféru, zaváňajúcu starým papierom a patinou, prezradíme Vám pár podrobností.

Bratislavské zberateľské dniPokiaľ nás sledujete, určite ste si všimli, že tento rok sa točí okolo Štefánika. A niet divu. Tento obdivuhodný muž bol nesporne jedným z najväčších Slovákov všetkých dôb a mimochodom o tom, že ním skutočne je a myslí si to i celý slovenský národ, potvrdilo aj víťazstvo Štefánika v Ankete Najväčší Slovák. Tento rok je naviac spomienka na neho o to významnejšia, že si pripomíname jeho 100. výročie úmrtia. Naša numizmatická ponuka na veľtrhu sa teda bude skladať hlavne z razieb, venovaných jeho pamiatke. Tešiť sa môžete na novú zbierku „Život M. R. Štefánika“, ktorá Vám predstaví rôzne etapy zo Štefánikovho krátkeho, ale bohatého života. Osloboditeľa národa budete môcť obdivovať i na numizmate zo zlata, na ktoré môžete byť právom hrdí, alebo na jedinečnej striebornej uncovej medaile, ktorá bude vyrazená len a iba v deň 100. jubilea. Pre priaznivcov histórie sme pripravili výpravnú kolekciu „História Československa v rýdzom striebre“. Milovníkov umenia iste nadchne veľkoformátová reprodukcia slávneho obrazu Alfonsa Muchu. A pretože sme numizmatická spoločnosť, nejedná sa len o vydarenú reprodukciu obrazu, ale o striebornú mincu!

Tešiť sa tiež môžete na nové emisie zlatých mincí z produkcie najslávnejších svetových mincovní. Práve tie združuje kolekcia Magnificent 10!

Preto neváhajte a príďte! Návšteva tohtoročných Zberateľských dní rozhodne bude stáť za to a my sa na Vás moc tešíme!

Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.