Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny
Kariéra v Národnej Pokladnici

Logo Národnej Pokladnice
KTO SME A ČO ROBÍME?

Už 10 rokov plníme zberateľské sny našich zákazníkov a stále nás to baví!

Sme oficiálnym distribútorom prestížnych svetových mincovní. Vydávame vlastné pamätné emisie. Vyhľadávame vzácne historické razby. Razíme netradičné numizmaty. Spolupracujeme s odborníkmi z celého sveta a s tými najšikovnejšími medailérmi. Sme sociálne zodpovedná spoločnosť. Podporujeme neziskové a verejne prospešné projekty. Vzdelávame verejnosť a nikto a nič nám nie je jedno. Preto poskytujeme individuálne služby a náš zákazník je vždy na prvom mieste. Nič z toho by sme však nerobili dobre, keby sme nemali tých najlepších zamestnancov na svete :)

Veríme v rovnicu spokojný zamestnanec = spokojný zákazník = prosperita spoločnosti.

Aby rovnica fungovala, snažíme sa vytvárať príjemné pracovné prostredie a navzájom sa motivovať. Každý názor a aktivita sa cení a všetci naši zamestnanci majú otvorené dvere k profesnému rastu.

 

U nás
AKO TO U NÁS CHODÍ?

Amazon Court v Karlíně - sídlo Národnej PokladnicePatríme medzi tých šťastlivcov, ktorých práca baví. V našich slnkom zaliatych kanceláriách v pražskom Karlíne je stále živo! Na prechádzke medzi oddeleniami stretnete mnoho rôznorodých ľudí, ktorých spojuje nadšenie a dobrá nálada. Z marketingovej kancelárie budete počuť živé diskusie o nových produktoch a stratégiách. Oddelenie telemarketingu a zákazníckeho servisu pripomína bzučanie v úli. Ale nebojte sa, pracujú tu samé dobré a usilovné včely. Z Financií sa ozýva súvislé ťukanie do klávesnice, šušťanie faktúr a občasný smiech našich milých účtovníčiek. Pre odpočinok často využívame príjemnú relaxačnú miestnosť a pre diskusie a schôdzky máme niekoľko perfektne vybavených zasadacích miestností. Každý rok sa u nás konajú teambuildingy plné zážitkov, na ktoré všetci dlho spomíname. Deje sa toho u nás omnoho viac, ale to musíte zažiť!

Kancelárie Národnej Pokladnice Kancelárie Národnej Pokladnice Kancelárie Národnej Pokladnice Kancelárie Národnej Pokladnice

 

Benefity
TU SÚ BENEFITY PRÁCE U NÁS!

 • Vzdelávanie. Podporíme Vašu kvalifikáciu odbornými školeniami či jazykovými kurzami.
 • Týždeň dovolenky naviac. Poskytneme Vám 5 týždňov dovolenky.
 • Príspevky pre zamestnancov. Prispejeme Vám na penzijné pripoistenie a dostanete Flexipass poukážky!
 • Príjemné pracovné prostredie. Pracujeme v krásnych priestorných kanceláriách s terasou v srdci pražského Karlína.
 • Práca z domova. Ak budete mať doma remeselníka alebo choré dieťa, občasná práca z domova nebude problém.
 • Notebook a mobilný telefón. Dostanete od nás výhodný tarif aj pre osobné využitie a notebook.
 • Nielen pracovné zážitky s kolegami. Vezmeme Vás na teambuilding, kúpime Vám raňajky a dodáme energiu kvalitnou kávou.
 • Skvelý a pestrý kolektív ľudí rôzneho veku. Radi u nás privítame mladých i tých skúsenejších kolegov.

 

Ako to u nás vypadá - fotogaléria
AKO U NÁS ŽIJEME?

Teambuilding Národnej Pokladnice 100 rokov Márie Terézie Teambuilding Národnej Pokladnice
Teambuilding Národnej Pokladnice Bratislavské zberateľské dni Teambuilding Národnej Pokladnice

 

Názory zaměstnanců
AKO SA NÁM TU PRACUJE?


 • „Na práci v Národnej Pokladnici najviac oceňujem skvelý kolektív a celkovo príjemnú pracovnú atmosféru. Zároveň je super, že je tu možnost kariérne se posunúť – sám som tu pred rokmi začínal na juniornej pozícii.“

  Vladimír, Team leader • „Pracovať v Národnej Pokladnici je zábava! Každý deň nové výzvy, rôznorodá práca a príjemné zázemie i kolegovia, s ktorými je sranda.“

  Kateřina, PR manager


 • „Chodím do práce rád, máme výborný kolektív a každý v ňom plní svoju dôležitú funkciu. Na našom oddelení prevažne spolupracujeme s Puncovým úradom, kde nechávame puncovať medaily z drahého kovu a keďže je toho často dosť, tak nemusíme chodiť do posilňovne.“

  Štěpán, Production & Operations Assistant

 • „Práca v Národnej Pokladnici ma baví a naplňuje. Pracujem tu veľmi rád, pretože vidím, že moja práca má zmysel, naviac som sám zberateľom a preto je mi zameranie firmy veľmi blízke. A najlepšie sa samozrejme pracuje tam, kde sú fajn ľudia a príjemné priateľské prostredie, a to tu je!”

  Karel, Junior Production Planner

 

Volné pozice
VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA

Hľadáte pracovné uplatnenie v marketingu, financiách, telemarketingu alebo na zákazníckom oddelení? Možno hľadáme práve Vás!

Zaujala Vás naša spoločnosť, ale všetky pozície sú obsadené? Pošlite nám Váš životopis a motivačný dopis na email kariera@narodnapokladnica.sk!

(Odoslaním Vášho emailu súhlasíte zo spracovaním Vašich osobných údajov.)

 

Voľné pozície

V súčasnej dobe nemáme žiadne voľné pozície.
Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.