Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny
Národná Pokladnica vydala prvú pamätnú medailu s novozvoleným prezidentom Petrom Pellegrinim , ktorý bude oficiálne inaugurovaný v polovici júna 2024.

Panna Mária Sedembolestná je symbolom najvznešenejších vlastností a hlbokej lásky. Od roku 1966 je oficiálnou patrónkou všetkých Slovákov. Na jej počesť sa každoročne konajú púte. Národná Pokladnica s úctou na Máriinu pamiatku vytvorila pamätnú medailu zušľachtenú rýdzim striebrom , ktorá je trvalou spomienkou na hlavnú patrónku Slovenska.

World Money Fair v Berlíne patrí k najvýznamnejším numizmatickým veľtrhom na svete. Každoročne ho navštívi mnoho zberateľov a expertov z celého sveta. Ako vždy, aj tento rok sa koná v najkratšom mesiaci v roku a Národná Pokladnica pri tom rozhodne nebude chýbať.

Slávnostný galavečer udeľovania Cien Pamäti národa, za ktorým stojí nezisková organizácia Post Bellum, prebehne tento rok už po štrnástykrát. Akcia sa bude opäť konať v pražskom Národnom divadle za prítomnosti významných osobností. Laureáti počas večera dostanú za svoje činy pamätné medaily, ktoré pre nich pripravila Národná Pokladnica, ako hrdý...

Známka Československá pošta 1919
V Bratislave sa nedávno odohrala veľká udalosť, za 1,9 milióna českých korún (80 341 eur) bez aukčnej prirážky sa vydražila zelená štvorkorunová známka s prevrátenou pretlačou Pošta Československá 1919. Známka je jediným známym exemplárom vo svojej kategórii, čo je v širokej a tmavo zelenej verzii.

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sú každoročným vrcholom a zároveň záverom hokejovej sezóny. Na šampionáte sa predstaví celkom 16 tímov, ktoré medzi sebou zabojujú o cenné kovy. Zaujímavosťou je, že sa tohtoročný šampionát odohráva v dvoch krajinách, a to vo fínskom Tampere a lotyšskej Rige. Národná Pokladnica na pamiatku tejto mimoriadnej a...


Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.