LEGENDÁRNY ZLATÝ JAVOROVÝ LIST OSLAVUJE 40. VÝROČIE RAZBY!

Zlatá emisia Javorový list 2019 je každoročne dychtivo očakávaná nielen zberateľmi, ale aj investormi na celom svete. Radí sa medzi najpopulárnejšie mince na svete. Práve tento rok si pripomíname 40 rokov od jej prvej razby v roku 1979. Oficiálna zlatá minca Javorový list patrila medzi mince s najvyšším možným obsahom zlata 999/1000. Ide o najprísnejšie limitovanú, a teda najvzácnejšiu zlatú zberateľskú mincu Severnej Ameriky.

Nádhernú mincu Javorový list 2019 emituje jedna Kanadská kráľovská mincovňa v ročnom cykle a zberatelia po celom svete si to nesmierne cenia. Na minci je zobrazený charakteristický symbol Kanady - javorový list. Aj keď sa motív vyobrazený na minci nemení, existuje celá rada fascinovaných zberateľov vlastniacich všetky emisie, ktoré sa doteraz objavili. Motív javorového listu, v súčasnosti jeden z najznámejších symbolov na svete, sa oficiálne objavil na kanadskej vlajke počas osláv stého výročia vzniku Kanadskej federácie.

Na averze sa nachádza v strede veľký javorový list, a po obvode názov štátu emitenta, rýdzosť zlata a hmotnosť emisie. Na reverze je vyobrazený tradičný portrét britskej kráľovnej Alžbety II., po obvode jej meno, nominálna hodnota a rok aktuálnej emisie 2019.

Využite neopakovateľnú príležitosť vlastniť zlatý Javorový list 2019 za špeciálnu cenu € 199!

DESAŤ NAJVÝZNAMNEJŠÍCH ZLATÝCH MINCÍ SVETA

Zberateľmi mimoriadne vyhľadávaná zlatá minca Javorový list 2019 je úvodnou mincou jedinečnej zlatej zbierky najžiadanejších emisií s názvom „Desať najvýznamnejších zlatých mincí sveta“. Jednotlivé mince boli razené v krajinách, ktorých mincovne majú dlhoročnú a bohatú tradíciu. Motív každej emisie je veľmi charakteristický pre krajinu daného emitenta. Ako sám názov napovedá, kompletná zbierka sa skladá z 10 zlatých mincí, ktorých vlastníctvom sa môžete stať majiteľom najvyhľadávanejšej kolekcie sveta, ktorá je prísne limitovaná. Národná Pokladnica Vám špeciálne zabezpečí každú jednu z nich.

Môžete sa tešiť na ďalšie skvosty tejto najvyhľadávanejšej kolekcie, ako sú napríklad veľmi obľúbené zlaté mince Gold Eagle z Mincovne USA, Britannia z Britskej kráľovskej mincovne, Krugerrand z Africkej mincovne, či Panda z Čínskej ľudovej banky.

Zbierka je prísne limitovaná. Pre Slovenskú republiku je k dispozícii len 100 kolekcií!

V priebehu zbierania od nás dostanete úplne ZADARMO bohaté príslušenstvo:

  • Certifikát autentickosti ku každej minci potvrdzujúci jej pravosť a rýdzosť
  • Krásnu drevenú kazetu na uloženie všetkých vzácnych mincí
  • Lupu na prezeranie detailov na každej minci
  • Individuálne číslované Osvedčenie o vlastníctve zbierky

A navyše v priebehu zbierania kolekcie - Gold Eagle hodinky ako darček:

  • Prísna limitácia iba 10.000 kusov pre celý svet
  • Vodeodolný kovový kryt z nerezovej ocele
  • 2 roky záruka
  • Pôsobivý reliéfny motív – orol bielohlavý na číselníku
  • Kvalitný náramok z pravej kože s elegantným prešívaním
  • Osvedčená záruka quartz kvality

Áno, chcem začať zbierať zlaté mince „10 najvýznamnejších zlatých mincí sveta“. Objednávam si prvú zlatú mincu Javorový list 2019 za cenu iba € 199 vrátane poštovného a balného. Peniaze nezasielam dopredu, zlatá minca Javorový list 2019 bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si mincu Javorový list 2019 ponechám, objednám si tak ďalšie zlaté mince z kolekcie „10 najvýznamnejších zlatých mincí sveta“. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu € 249 (+ € 3,95 poštovné a balné). Každú zlatú mincu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola zlatá minca zakúpená. Zbieranie mincí z kolekcie „10 najvýznamnejších zlatých mincí sveta“ môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31.12.2019, alebo pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku zlatých mincí z kolekcie „10 najvýznamnejších zlatých mincí sveta“ a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie mince z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze zlato 999/1000
Priemer:
16 mm
Hmotnosť:
3,11 g
Nominálna hodnota:
5 dolárov
Krajina pôvodu:
Kanada
Rok emisie:
2019
Limitácia:
100 kompletných zbierok v Národnej Pokladnici