Oslávte míľnik Čekoslovenskej histórie!

Historický míľnik našej krajiny uctený rýdzim striebrom!

Sme hrdí, že Vám môžeme predstaviť unikátnu pamätnú medailu vyrazenú pri príležitosti osláv výročia vzniku Česko-Slovenska, najvýznamnejšieho míľnika našich novodobých dejín. K ucteniu tohto významného jubilea bola pamätná medaila vyrazená do rýdzeho striebra 999/1000 v najvyššej kvalite razby.

Vznik prvej Česko-slovenskej republiky bol vyhlásený 28. októbra 1918. Na počesť 100. výročia vzniku ČSR bola v spolupráci s historikmi Slovenského národného múzea – Historického múzea vyrazená strieborná medaila, ktorú nájdete exkluzívne len v ponuke Národnej Pokladnice. Informatívnu kartu vytvorili významní slovenskí historici - PhDr. Ján Hunka, CSc. a Mgr. Marek Budaj, PhD.

Vzhľadom na dôležitosť 100. výročia vzniku Československa môžete získať len teraz túto krásnu umeleckú medailu za špeciálnu cenu iba 39,95  (namiesto 79,99 ) a ihneď tak ušetríte 40 ! Naviac poštovné neplatíte!

Rezerváciou numizmatu získate:

 • Medailu z rýdzeho striebra 999/1000
 • Najvyššiu kvalitu razby – leštené razidlo
 • Certifikát autentickosti
 • Limitovanú edíciu k 100. výročiu vzniku ČSR
 • špeciálnu zľavu 40 €, takže za túto medailu zaplatíte len 39,95  (namiesto 79,95 )
 • poštovné ZADARMO

Medaila je prísne limitovaná a nájdete ju len v ponuke Národnej Pokladnice.

História Česko-Slovenska v rýdzom striebre

unikátna kolekcia pamätných medailí výhradne len v ponuke Národnej Pokladnice!

Strieborná medaila Vznik Česko-Slovenska ponúkaná pri príležitosti osláv výročia ČSR je prvou medailou z jedinečnej kolekcie História Česko-Slovenska, ktorá vznikla v spolupráci s historikmi Slovenského národného múzea – Historického múzea. Počet kolekcií je prísne limitovaný – iba 2000 zberateľov sa stane hrdými majiteľmi tejto kolekcie z rýdzeho striebra. Ku každému exempláru je priložený Certifikát autentickosti potvrdzujúci jeho pravosť a kvalitu. Neváhajte a staňte sa majiteľom jednej z nich!

Súčasťou kolekcie História Česko-Slovenska je jedinečné príslušenstvo ZADARMO:

 • Certifikát autentickosti a informačnú kartu ku každej medaile
 • Zakladač na certifikáty a informačné karty
 • Elegantný drevený box pre reprezentatívne uloženie Vašich cenných numizmatov
 • Mapu Česko-Slovenska z roku 1933
 • Numizmatické rukavice
 • Osvedčenie o vlastníctve zbierky

Súčasťou kolekcie História Česko-Slovenska je jedinečné príslušenstvo ZADARMO

Kolekcia História Česko-Slovenska obsahuje medaily s významnými míľnikmi alebo osobnosťami z histórie ČSR. Vo Vašej zbierke sa budú vynímať takí velikáni ako napríklad T. G. Masaryk, M. R. Štefánik, alebo Česko-Slovenska národná rada ale aj medaila Nežná revolúcia, ktorej 30. výročie sme si nedávno pripomenuli.

Cena prvej medaily je len  39,95 . Poštovné hradíme za Vás. Cena ďalších medailí v kolekcii je 79,95  (+ 4,99  poštovné a balné). Každú medailu môžete vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takom prípade Vám Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená.

Ďalšie medaily v kolekcii

Áno, chcem začať zbierať strieborné pamätné medaily z kolekcie História Česko-Slovenska. Objednávam si prvú medailu Vznik Česko-Slovenska za cenu 39,95 € vrátane poštovného. Peniaze nezasielam dopredu, strieborná medaila Vznik Česko-Slovenska bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu Vznik Česko-Slovenska ponechám, objednám si tak ďalšie pamätné medaily z kolekcie História Česko-Slovenska. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu 79,95 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Každú striebornú medailu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola pamätná medaila zakúpená. Zbieranie pamätných medailí z kolekcie História Česko-Slovenska môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024, alebo pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku pamätných medailí z kolekcie História Česko-Slovenska a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie pozlátené medaily z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro (999/1000)
Priemer:
40 mm
Hmotnosť:
20 g
Kvalita:
Najvyššia kvalita razby - leštené razidlo
Krajina:
Slovenská republika
Rok:
2019
Limitácia:
2000 kolekcií