Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

Už za 3 týždne si pripomenieme celé storočie od chvíle, kedy sme sa prvýkrát stali slobodnými! Celá krajina sa starostlivo pripravuje na najočakávanejšie výročie tohto roku! Na Slovensku i v Českej republike sa chystajú výstavy, sprievody, koncerty, prednášky, divadelné predstavenia a veľa ďalších kultúrnych akcií. Ale čo potom? Až hymna pomaly utíchne a posledné svetlá ohňostrojov zhasnú? Ak si chcete spomienku na 100. výročie vzniku Česko- Slovenska uchovať navždy, pripravili sme pre Vás celú radu pamätných numizmatov, z ktorej si vyberie každý.

STRIEBRO

1 Kg rýdzeho striebra

Nádherná medaila nesie portréty Milana Rastislava Štefánika a Tomáša Garrigue Masaryka, bez ktorých by pravdepodobne slobodné Česko-Slovensko nikdy nevzniklo. Numizmat je razený z jedného kilogramu striebra 999/1000 v najvyššej raziacej kvalite. Limitácia je len 100 ks pre celý svet a súčasťou darčekového balenia je pamätná medaila, emitovaná k 85. narodeninám TGM z roku 1935. V prípade záujmu sa poponáhľajte, v ponuke nám zostáva pár posledných exemplárov! Viac informácií tu.

Razba dňa

  

Bezpochyby jedna z najzaujímavejších emisií z pamätnej rady! Jedinečnosť emisie nie je len v dokonalom spracovaní a motíve, ktorý odkazuje na spoločnú československú históriu, ale tiež v načasovaní razby. Svetová limitácia obsahuje len 100 kusov, pričom všetky medaile z tejto emisie budú vyrazené v jediný deň -  v deň výročia 28. októbra 2018! Uncovú striebornú medailu si môžete rezervovať už dnes tu.

5 uncí rýdzeho striebra

Avers a Revers 5 uncové pamätné medaile zdobia portrét M. R. Štefánika a T. G. Masaryka. Striktnú limitáciu len 499 exemplárov pre celý svet zaisťuje individuálne číslo na hrane emisie. Súčasťou zásielky je tiež Certifikát autentickosti a špeciálna drevená kazeta, ktorá bola zhotovená výhradne pre túto výročnú emisiu. Ak sa chcete stať hrdým majiteľom tohto strieborného skvostu, volajte našu zákaznícku linku 0850 606 009.

Strieborná minca s vlajkou Česko-Slovenska

Netradičná minca v tvare vlajúcej vlajky je razená v najvyššej mincovej kvalite. Minca je balená v tematickom vrecku, ktoré slúži  tiež ako ochranná kapsula. Je opatrená popisom parametrov mince a príbehom vlajky. Ak túžite po originálnej pamiatke, kolorovaná minca bude pre Vás tou správnou voľbou.

ZLATO

Zlatá medaila s Milanom Rastislavom 

Na reverze medaile vidíme portrét M. R. Štefánika s lietadlom v pozadí. Medailu dopĺňa meno stvárnenej postavy a rok jeho narodenia. Averz zdobí umelecky stvárnený znak Slovenskej republiky uprostred a názov kolekcie po obvode. Medaila je prvým numizmatom z obľúbenej kolekcie "Najväčšie osobnosti slovenského národa".

Prvý československý prezident na minci z 24karátového zlata

Oficiálna pamätná emisia Tomáš G. Masaryk umožňuje zberateľom získať zlatú mincu najvyššej rýdzosti za nízku cenu. Táto oficiálna zlatá emisia bola vyrazená do najčistejšieho 24karátového zlata (999/1000) v najvyššej mincovej kvalite - lešteným razidlom. Minca je súčasťou kolekcie Najmenšie zlaté mince sveta.

Pamätná medaila zo zlata, na ktorú môžeme byť hrdí!

Novú Fairmined medailu predstavujeme v dnešnom vydaní Numizmatických noviniek. Pamätná medaila bola vyrazená v certifikovaných baniach v Južnej Amerike. Ak sa rozhodnete pre jednu zo 100 kusov týchto dokonalých zlatiek, Vaša zbierka sa rozrastie o prekrásny kus a Vaše srdce naplní hrejivý pocit z dobrého skutku. Kúpou numizmatov označených ako Fairmined totiž pomáhate zlepšovať životnú úroveň baníkov z opačného kútu sveta.

KOLEKCIA K 100. VÝROČIU VZNIKU ČESKO-SLOVENSKA

Pre vášnivých zberateľov, ktorí radi plnia svoje kazety postupne, vydala Národná Pokladnica exkluzívnu zbierku, ktorá reflektuje najzásadnejšie míľniky československých dejín. K striebornej zbierke patrí bohaté príslušenstvo zahrňujúce elegantnú drevenú kazetu, certifikáty autentickosti a osvedčenie o vlastníctve.

MEDAILA ZADARMO

Osmičkový rok je z hľadiska jubileí skutočne výnimočný! Tento rok si pripomíname hneď niekoľko kľúčových historických míľnikov. Udalosti z rokov 1918, 1938, 1948, 1968 zásadne menili politický i spoločenský ráz našej krajiny. Prostredníctvom medaile ZADARMO chceme pripomenúť okrem 100. výročia vzniku Česko-Slovenska tiež celé uplynulé storočie. Vďaka medaile zadarmo si teraz môžeme pripomenúť históriu skutočne všetci!

VEĽKÁ KNIHA ČESKO-SLOVENSKEJ NUMIZMATIKY

Originálna kniha priblíži čitateľom a zberateľom histórie československej meny od roku 1918 až do roku 1993. Kniha má vzdelávací charakter a na jej vzniku sa podieľal tím uznávaných historikov a numizmatikov. V interaktívnej knihe nájdete skutočné historické originály známok, mincí a bankoviek! V ponuke zostáva pár posledných knižiek. Viac informácií nájdete tu.                                                                                                                                                                            

 

 

Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.