Berlínsky dóm v 3 unciach rýdzeho striebra

Exkluzívna konkávna 3D minca

Národná Pokladnica predstavuje výnimočný numizmat, ktorý je venovaný Berlínskemu dómu, jednému z najvýznamnejších symbolov Nemecka.

Numizmatické veľdielo Berlínsky dóm má doposiaľ nevídané technické parametre. Je vyrazené do 3 uncí rýdzeho striebra (Ag 999/1000) v najvyššej mincovej kvalite. Kupola Berlínskeho dómu vďaka výnimočnému konkávnemu spracovaniu pôsobí ako pravá. Máte pocit, akoby ste sa pozerali priamo do kupoly katedrály. Na razbu sa použili najnovšie a najmodernejšie technické postupy.

Reverz tohto numizmatického klenotu zdobí prehĺbená kupola Berlínskeho dómu a na averze sa nachádza portrét britskej kráľovnej Alžbety II.. Numizmat je hodnotný nie len kvôli jeho špeciálnemu spracovaniu, ale aj kvôli extrémne nízkej limitácii. Je považovaný za skutočnú kuriozitu, nakoľko je celosvetovo dostupných iba 999 exemplárov.

 

 Objednávkou mince získate:

·  93,3 gramov rýdzeho striebra 999/1000

·  Konkávné spracovanie a výnimočné kolorovanie

·  Jedinečné spracovanie 

·  Istotu nízkej limitácie - len 999 kusov celosvetovo

·  Certifikát autentickosti a elegantnú drevenú kazetu v cene!

 

 

Špecifikácia
Kov :
Rýdze striebro
Hmotnosť:
3 oz (93,3 g)
Priemer:
50 mm
Limitácia:
999 kusov pre celý svet
Kvalita:
Najvyššia mincová kvalita
Hrúbka:
4 mm

Berlínsky dóm sa nachádza v centre hlavného mesta Nemecka, v Berlíne, na Ostrove múzeí okolo ktorého tečie rieka Spréva (nemecky Spree). Vďaka svojmu historickému významu a dychberúcej kráse je jedným z najnavštevovanejších pamiatok v Berlíne, ročne ho navštívia tisíce turistov. Celé meno evanjelickej katedrály je Oberpfarr. Kupola so svojimi štyrmi bočnými vežami sa týči do výšky 114 metrov nad morom.

Budovu s prvkami talianskej renesancie a baroka nešetrili búrky histórie. Počas druhej svetovej vojny bola značne poškodená a až v 90. rokoch ju zrekonštruovali. Jedným z najkrajších klenotov je 98 metrov vysoká okrúhla kupola, ktorá hrá prekrásnymi farbami. Pozlátené mozaiky zdobiace vnútro kupoly a veľká časť sôch pochádza z kostola, ktorý stál na mieste dómu pred jeho postavením. Do kupoly vedie 267 schodov, z kruhovej chodby sa návštevníkom naskytne prekrásny výhľad na centrum mesta. Hlavný oltár dómu zhotovil Friedrich August Schüler v roku 1850.

Áno, objednávam si striebornú mincu Berlínsky dóm za cenu € 690 (+ € 4,90 poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, minca bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, mincu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola minca zakúpena. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do 30. 06. 2019 alebo do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach (nová verzia od 25. 5. 2018 z dôvodu prijatia novej legislatívy).

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.