Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

Preslávený Tutanchamón v novej dimenzii

100. výročie objavenia hrobky faraónaTutanchamóna

Kolekcia: Egyptskí faraóni

 • Rýdze zlato dostupné pre každého zberateľa
 • Oficiálne zlaté mince
 • Motívy naslávnejších egyptských faraónov
 • Rozmery 30 x 42 mm
 • Zadarmo hodnotné príslušenstvo
Kolekcia Máme vypredané!

Písal sa 4. november roku 1922. Robotníci britského egyptológa Howarda Cartera narazili pri kopaní v egyptskom Údolí kráľov na prvý kamenný schod. O deň neskôr stáli na druhej strane schodiska pred múrom s pečaťami faraóna Tutanchamóna a tušili, že budú prvými ľuďmi, ktorí sa za ňu od chvíle faraónovho pohrebu pozrú. 24. novembra odhalili najslávnejšiu hrobku sveta.

Pri príležitosti 100. výročia objavenia Tutanchamónovej hrobky sme pre Vás prichystali neobyčajne krásnu zlatú mincu Tutanchamón. Minca je z rýdzeho zlata 999/1000 a má hmotnosť 1/200 oz a nominálnu hodnotu 5 000 stredoafrických frankov.

Nová dimenzia mince pre maximálny zážitok

Špeciálna technika razby poskytuje intenzívnejší zážitok zo zlatých mincí: maximálnou expanziou zlata vznikla minca s neuveriteľnými rozmermi 30 x 42 mm! Táto "nová dimenzia" umožňuje pozorovať všetky nádherné detaily razby voľným okom a umožňuje udržať cenu mince nízko tak, aby minca bola dostupná pre každého zberateľa.

Minca Tutanchamón otvára novú tajomnú zlatú kolekciu Egyptskí faraóni. Vydajte sa s Národnou Pokladnicou na dobrodružnú cestu do starovekého Egypta. Získate 10 mincí z rýdzeho zlata s najslávnejšími egyptskými faraónmi a odkryjete život jednej z najstarších civilizácií sveta. 

Minca je dostupná iba v Národnej Pokladnici s limitáciou 500 kompletných kolekcií.

Na reverze je vyobrazený faraón Tutanchamón, jeho meno v hieroglyfoch, mincový kov a hmotnosť mince. Na pozadí sa trblietajú egyptské hieroglyfy.

Averz sa pýši štátnym znakom Čadskej republiky. Na znaku môžete vidieť štít so zubatými pruhmi a nad ním vychádzajúce slnko. Pruhy reprezentujú vody jazera Čad, slnko reprezentuje nové začiatky.

Objednaním mince získate:

 • Mincu v rýdzom zlate 999/1000 s mimoriadnymi rozmermi 30 x 42 mm
 • Certifikát autentickosti
 • Poštovné a balné zadarmo
 • Garanciu vstupu do striktne limitovanej kolekcie 10 mincí s motívmi slávnych egyptských faraónov

Faraón bol pozemským synom Rea, najvyššieho zo všetkých božstiev. Ako duchovný vodca ručil a zodpovedal za chod sveta, udržiaval univerzálny a pôvodný poriadok. Pod jeho dohľadom nič nenarušovalo pohyb hviezd ani vzťahy medzi ľuďmi. Bol úctivo nazývaným Bohom, Panovníkom, Jeho Veličenstvom, Horom v paláci, Kráľom. Bol posvätnou bytosťou, a mal teda v rukách všetku moc.

Kov:
Rýdze zlato 999/1000
Rozmery:
30 x 42 mm
Hmotnosť:
1/200 oz
Kvalita:
Proof-like
Nominálna hodnota:
5 000 CFA
Krajina pôvodu:
Čadská republika
Rok emisie:
2022
Limitácia:
500 kompletných kolekcií

Pred tisícmi a tisícmi rokmi rozkvitala vyspelá ríša starovekého Egypta pod vládou veľkých faraónov s ich ohromnou mocou a extravagantným životným štýlom prekračujúcim všetky hranice prepychu. Ich impozantné umenie a kultúrna veľkoleposť dodnes podnecuje bujnú predstavivosť ľudí okolo celého sveta. Tajuplný, mystický, krásny, imperiálny, duchovný, opradený tajomstvom. To len niekoľko málo prívlastkov, ktoré dokážu vykresliť dávny svet všemocných kráľov.

Vstúpte do novej tajomnej zlatej kolekcie Egyptskí faraóni, ktorá Vám prináša 10 mincí z rýdzeho zlata 999/1000 s motívmi slávnych faraónov za prívetivú cenu. Objavte historické dedičstvo, ktoré ľudstvu králi starovekého Egypta zanechali. Objednaním zlatej mince Tutanchamon si tak súčasne zaistíte možnosť získať ďalších 9 zlatých mincí z unikátnej kolekcie Egyptskí faraóni.

Kolekcia pozostáva z 10 mincí z rýdzeho zlata 999/1000 s rozmermi 30 x 42 mm. Mince sú zasadené do vysoko tvrdej a odolnej ochrannej akrylovej kapsuly, ktorá rozširuje Vaše možnosti manipulácie s mincami a chráni ich.

Počas zbierania ZADARMO získate v rámci kolekcie hodnotné príslušenstvo:

Počas zbierania ZADARMO získate v rámci kolekcie hodnotné príslušenstvo

 • Elegantnú zberateľskú kazetu pre uloženie zlatých mincí
 • Certifikát autentickosti ku každej minci
 • Osvedčenie o vlastníctve kolekcie s individuálnym číslom
 • Informačnú kartu so sprievodnými informáciami ku každej minci

Kolekcia je k dispozícii výhradne v Národnej Pokladnici s limitáciou 500 kompletných kolekcií pre celé Slovensko.

Cena prvej mince je 89,95 € a poštovné teraz platíme za vás. Cena ďalších zlatých mincí je 89,95 € + 4,99 € poštovné a balné. Každú mincu môžete vrátiť s garanciou vrátenia peňazí. Viac o systéme zbieranie v záložke "Podmienky objednávky."

Vydajte sa s Národnou Pokladnicou na veľkolepú cestu do jednej z najstarších a najvyspelejších civilizácií sveta a oživte slávu a tajomstvo dávnych faraónov.

Ukážka ďalších 4 mincí z kolekcie:

Ukážka ďalších mincí z kolekcie

Áno, chcem začať zbierať mince z kolekcie Egyptskí faraóni. Objednávam si prvú zlatú mincu z rýdzeho zlata Tutanchamón za cenu 89,95 vrátane poštovného a balného. Peniaze nezasielam dopredu, minca Tutanchamón z rýdzeho zlata bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Pokiaľ si mincu Tutanchamón ponechám, objednám si tak ďalšie mince z kolekcie Egyptskí faraóni. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu 89,95 (+ 4,99  poštovné a balné). Každú mincu z rýdzeho zlata môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica, s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola minca zakúpená. Zbieranie mincí z kolekcie Egyptskí faraóni môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku mincí z kolekcie Egyptskí faraóni a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie mince z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica, s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Písal sa 4. november roku 1922. Robotníci britského egyptológa Howarda Cartera narazili pri kopaní v egyptskom Údolí kráľov na prvý kamenný schod. O deň neskôr stáli na druhej strane schodiska pred múrom s pečaťami faraóna Tutanchamóna a tušili, že budú prvými ľuďmi, ktorí sa za ňu od chvíle faraónovho pohrebu pozrú. 24. novembra odhalili najslávnejšiu hrobku sveta.

Pri príležitosti 100. výročia objavenia Tutanchamónovej hrobky sme pre Vás prichystali neobyčajne krásnu zlatú mincu Tutanchamón. Minca je z rýdzeho zlata 999/1000 a má hmotnosť 1/200 oz a nominálnu hodnotu 5 000 stredoafrických frankov.

Nová dimenzia mince pre maximálny zážitok

Špeciálna technika razby poskytuje intenzívnejší zážitok zo zlatých mincí: maximálnou expanziou zlata vznikla minca s neuveriteľnými rozmermi 30 x 42 mm! Táto "nová dimenzia" umožňuje pozorovať všetky nádherné detaily razby voľným okom a umožňuje udržať cenu mince nízko tak, aby minca bola dostupná pre každého zberateľa.

Minca Tutanchamón otvára novú tajomnú zlatú kolekciu Egyptskí faraóni. Vydajte sa s Národnou Pokladnicou na dobrodružnú cestu do starovekého Egypta. Získate 10 mincí z rýdzeho zlata s najslávnejšími egyptskými faraónmi a odkryjete život jednej z najstarších civilizácií sveta. 

Minca je dostupná iba v Národnej Pokladnici s limitáciou 500 kompletných kolekcií.

Na reverze je vyobrazený faraón Tutanchamón, jeho meno v hieroglyfoch, mincový kov a hmotnosť mince. Na pozadí sa trblietajú egyptské hieroglyfy.

Averz sa pýši štátnym znakom Čadskej republiky. Na znaku môžete vidieť štít so zubatými pruhmi a nad ním vychádzajúce slnko. Pruhy reprezentujú vody jazera Čad, slnko reprezentuje nové začiatky.

Objednaním mince získate:

 • Mincu v rýdzom zlate 999/1000 s mimoriadnymi rozmermi 30 x 42 mm
 • Certifikát autentickosti
 • Poštovné a balné zadarmo
 • Garanciu vstupu do striktne limitovanej kolekcie 10 mincí s motívmi slávnych egyptských faraónov

Faraón bol pozemským synom Rea, najvyššieho zo všetkých božstiev. Ako duchovný vodca ručil a zodpovedal za chod sveta, udržiaval univerzálny a pôvodný poriadok. Pod jeho dohľadom nič nenarušovalo pohyb hviezd ani vzťahy medzi ľuďmi. Bol úctivo nazývaným Bohom, Panovníkom, Jeho Veličenstvom, Horom v paláci, Kráľom. Bol posvätnou bytosťou, a mal teda v rukách všetku moc.

Prosím informujte ma, akonáhle bude produkt opäť skladom.
Špecifikácia
Kov:
Rýdze zlato 999/1000
Rozmery:
30 x 42 mm
Hmotnosť:
1/200 oz
Kvalita:
Proof-like
Nominálna hodnota:
5 000 CFA
Krajina pôvodu:
Čadská republika
Rok emisie:
2022
Limitácia:
500 kompletných kolekcií

Pred tisícmi a tisícmi rokmi rozkvitala vyspelá ríša starovekého Egypta pod vládou veľkých faraónov s ich ohromnou mocou a extravagantným životným štýlom prekračujúcim všetky hranice prepychu. Ich impozantné umenie a kultúrna veľkoleposť dodnes podnecuje bujnú predstavivosť ľudí okolo celého sveta. Tajuplný, mystický, krásny, imperiálny, duchovný, opradený tajomstvom. To len niekoľko málo prívlastkov, ktoré dokážu vykresliť dávny svet všemocných kráľov.

Vstúpte do novej tajomnej zlatej kolekcie Egyptskí faraóni, ktorá Vám prináša 10 mincí z rýdzeho zlata 999/1000 s motívmi slávnych faraónov za prívetivú cenu. Objavte historické dedičstvo, ktoré ľudstvu králi starovekého Egypta zanechali. Objednaním zlatej mince Tutanchamon si tak súčasne zaistíte možnosť získať ďalších 9 zlatých mincí z unikátnej kolekcie Egyptskí faraóni.

Kolekcia pozostáva z 10 mincí z rýdzeho zlata 999/1000 s rozmermi 30 x 42 mm. Mince sú zasadené do vysoko tvrdej a odolnej ochrannej akrylovej kapsuly, ktorá rozširuje Vaše možnosti manipulácie s mincami a chráni ich.

Počas zbierania ZADARMO získate v rámci kolekcie hodnotné príslušenstvo:

Počas zbierania ZADARMO získate v rámci kolekcie hodnotné príslušenstvo

 • Elegantnú zberateľskú kazetu pre uloženie zlatých mincí
 • Certifikát autentickosti ku každej minci
 • Osvedčenie o vlastníctve kolekcie s individuálnym číslom
 • Informačnú kartu so sprievodnými informáciami ku každej minci

Kolekcia je k dispozícii výhradne v Národnej Pokladnici s limitáciou 500 kompletných kolekcií pre celé Slovensko.

Cena prvej mince je 89,95 € a poštovné teraz platíme za vás. Cena ďalších zlatých mincí je 89,95 € + 4,99 € poštovné a balné. Každú mincu môžete vrátiť s garanciou vrátenia peňazí. Viac o systéme zbieranie v záložke "Podmienky objednávky."

Vydajte sa s Národnou Pokladnicou na veľkolepú cestu do jednej z najstarších a najvyspelejších civilizácií sveta a oživte slávu a tajomstvo dávnych faraónov.

Ukážka ďalších 4 mincí z kolekcie:

Ukážka ďalších mincí z kolekcie

Áno, chcem začať zbierať mince z kolekcie Egyptskí faraóni. Objednávam si prvú zlatú mincu z rýdzeho zlata Tutanchamón za cenu 89,95 vrátane poštovného a balného. Peniaze nezasielam dopredu, minca Tutanchamón z rýdzeho zlata bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Pokiaľ si mincu Tutanchamón ponechám, objednám si tak ďalšie mince z kolekcie Egyptskí faraóni. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu 89,95 (+ 4,99  poštovné a balné). Každú mincu z rýdzeho zlata môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica, s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola minca zakúpená. Zbieranie mincí z kolekcie Egyptskí faraóni môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku mincí z kolekcie Egyptskí faraóni a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie mince z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica, s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.