Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

Všetky zápasy tohtoročného MS sú odohrané, všetky medaily rozdané. Len my máme ešte posledné kusy tých pamätných! Hokejový sviatok je na konci a nám nezostáva nič iné, než vzdať hold víťazom a česť porazeným. Ako každý rok, bol aj ten 86-ty šampionát viac ako napínavý a jednotlivé tímy bojovali do posledných síl. Pre tých, ktorí by si chceli uchovať spomienku na tohtoročný šampionát, má Národná Pokladnica posledné kusy tematicky spracovaných pamätných medailí v puku za zvýhodnenú cenu!

Pamätná medaila v puku ako spomienka na Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2023!

Rovnako ako každý v našej krajine, sme aj my v Národnej Pokladnici prežívali tohtoročné majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Prežívali sme úspechy aj sklamania našich hráčov, zároveň sme si však boli vedomí, aké úžasné je byť súčasťou niečoho, kde si nielen môžeme ako národ priateľsky zmerať svoje sily v športovom boji, ale tiež sa ako spoločnosť zase po dlhšej dobe stmeliť a ťahať za jeden povraz.

Či si to uvedomujeme alebo nie, aj šport je súčasťou našej kultúry a odkazom, ktorý si odovzdávame z generácie na generáciu. Prostredníctvom športu môžeme víťaziť, budovať národnú hrdosť, rásť ako osobnosti, ale tiež sa poučiť a zdokonaľovať.

Tohtoročný hokejový sviatok sa odohral na európskom severe, o organizovanie sa podelili dve krajiny, Fínsko a Lotyšsko, ktoré sa celej akcie zhostili so cťou. Stali sa symbolom majstrovstiev v ľadovom hokeji pre rok 2023 a my v Národnej Pokladnici sme ich odkaz premietli do pamätných medailí vydaných na počesť tohtoročného šampionátu.

Pamätná medaila v unikátnom hokejovom spracovaní!

Pamätné medaily, ktorých dizajn bol vytvorený v spolupráci s IIHF, sme spracovali v obľúbenej kvalite Antique finish a zušľachtili rýdzim striebrom 999/1000! Navyše sme ich tematicky vsadili do hokejového puku!

Medaily sme emitovali len v obmedzenom množstve, aby sa z nich mohlo tešiť iba 2023 šťastlivcov. Tí tak navždy budú mať spomienku na tohtoročný hokejový sviatok prostredníctvom limitovanej edície pamätných medailí v puku 2023.

Pamätná medaila v puku ako spomienka na Majstrovstvá sveta v hokeji 2023

Posledné kusy za zvýhodnenú cenu - ušetrite 40 €!

Využite preto skvelú príležitosť uchovať si spomienku na tohtoročný šampionát prostredníctvom pamätnej medaily v limitovanej edícii! Iná pre rok 2023 už nebude!

Pamätnú medailu môžete iba teraz získať so zľavou 40 €! A pre tých, ktorí preferujú rozloženie platieb, je tu možnosť až 5 pohodlných bezúročných splátok.

Uchovajte si večnú spomienku na MS v ľadovom hokeji 2023!

Pre viac informácií o pamätných medailách v puku navštívte: PAMÄTNÁ MEDAILA V PUKU

Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.