Predstavujeme Vám unikátne pamätné medaily vyhotovené pri príležitosti šampionátu v ľadovom hokeji 2023. Ide už o 86. šampionát v tomto celosvetovo obľúbenom zimnom športe. Pôvodne sa tento ročník mal konať v ruskom Petrohrade. Rusko však stratilo možnosť usporiadania šampionátu z dôvodu invázie na Ukrajinu. Usporiadateľmi sa preto stalo Fínsko a Lotyšsko, ktoré budú šampionát organizovať spoločne. Slováci a Česi patria medzi veľkých milovníkov hokeja a tešiť sa môžeme na šampionát v roku 2024, ktorý prebehne u našich susedov, v Českej republike. Na Slovensku sa majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji konali v roku 2019.

Táto významná udalosť nás inšpirovala vytvoriť doslova unikát! Ide totiž o dve pamätné medaily, ktoré sú vyhotovené zo základného kovu a navyše zušľachtené rýdzim striebrom 999/1000. Vložené sú do originálneho hokejového puku! Medaily boli vyhotovené v obľúbenej a vyhľadávanej kvalite Antique Finish. Zvláštnosťou je aj to, že pravý hokejový puk bol vyrobený v Českej republike.

Majstrovstvá sveta v hokeji 2023 - oficiálné pamätné medaily IIHF v pravom hokejovom puku

Každá medaila má priemer cca 64 mm. Limitácia týchto originálnych medailí bola stanovená na symbolických 2023 kusov celosvetovo, rovnako tak ako je rok ich vyhotovenia a zároveň rok konania šampionátu. Dizajn medailí bol vytvorený v spolupráci s IIHF.

Objednávkou si zaistíte:

  • Dve pamätné medaily zušľachtené rýdzim striebrom 999/1000
  • Medaily vložené do pravého hokejového puku vyrobeného v Česku
  • Istotu symbolickej limitácie - iba 2023 kusov
  • Certifikát autentickosti a elegantnú kazetu

Unikátnosť medailí ešte zvyšuje fakt, že sú zasadené do originálneho hokejového puku, ktorý bol vyrobený v Českej republike! Tá vo výrobe hokejových pukov už niekoľko dekád drží európske prvenstvo. Tieto pamätné medaily nájdete iba v ponuke Národnej Pokladnice!

Áno, objednávam si Oficiálné pamätné medaily IIHF v pravom puku za cenu 79 € (+ 4,99 poštovné a balné). Cenu sady je možné uhradiť naraz alebo vo forme dvoch bezúročných mesačných splátok, 5x 15,80 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, zásielku môžem vrátiť do 14 dní od doručenia. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Spoločne s zásielkou obdržím navyše elegantné balenie a Certifikát autentickosti. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Dve pamätné medaily:
Kov:
Základný mincový kov
Zušľachtenie:
Rýdze striebro 999/1000
Priemer oboch medailí:
cca 64 mm
Výška oboch medailí:
cca 2,5 mm
Hmotnosť oboch medailí:
cca 40 g
Kvalita:
Antique Finish
Rok emisie:
2023
Limitácia:
2023 ks