Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

Necelý mesiac zostáva do začiatku obľúbeného zberateľského veľtrhu, ktorý sa bude konať v bratislavskej Inchebe tento rok už po pätnásty krát! Brány Incheby sa pre fanúšikov zberateľstva otvoria 1. a 2. júna. Návštevníci sa môžu tento rok tešiť na známky, rôzne, investičné produkty, historické mince z celého sveta, pamätné medaily či mince, drahé kamene a minerály, drobné starožitnosti a mnoho ďalších zberateľských predmetov a doplnkov.

Bratislavské zberateľské dni patria medzi najnavštevovanejšie veľtrhy, a aj tento rok sa očakáva hojná účasť. Minulý ročník navštívilo viac ako 6000 návštevníkov, ktorí mohli obdivovať stánky 182 vystavovateľov. Niektorí vystavovatelia pricestovali až z ďalekej Kanady alebo Japonska.
Ročník 2017 sa niesol v mene Márie Terézie, ktorej 300. výročie od narodenia si pripomínal celý svet.
Tento rok nás čakajú nemenej významné výročia. Dá sa teda očakávať, že poprednou témou bude 100. výročie od vzniku Česko-Slovenska alebo 25. výročie vzniku Slovenskej republiky.
Ochotných pracovníkov Národnej Pokladnice nájdete tradične na stánku 202. Fanúšikovia numizmatiky sa môžu tešiť na celú radu noviniek. Veľká časť z vystavených numizmatov bude samozrejme tematicky korešpondovať so 100. výročím vzniku Česko-Slovenska. Návštevníci veľtrhu sa môžu tešiť napríklad na kolekciu venovanú československej mene alebo na zbierku, ktorá pripomenie najvýznamnejšie míľniky v histórii našej krajiny.
Na stánku Národnej Pokladnice nájdete aj netradičné numizmaty. Pre túto chvíľu odhalíme len dve z nich: krásne hodinky švajčiarskej kvality s originálom mince, ktorú zdobí portrét M. R. Štefánika, a zbierku pamätných numizmatov v tvare oltárov, venovanú najkrajším madonám z celého sveta.


Ste na novinky zvedaví? Tak neváhajte a zavítajte na Zberateľské dni!
Tešíme sa na Vás.

Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.