Úcta k Sedembolestnej Panne Márii má na Slovensku veľmi dlhú tradíciu a začala už s prijatím kresťanstva. S nedávnym príchodom pápeža Františka sme oslávili 55. výročie od vyhlásenia Sedembolestnej Panny Márie za hlavnú Patrónku Slovenska. Jej sviatok si každoročne pripomíname 15. septembra.

Som preto veľmi hrdý, že Vám môžem predstaviť, pamätnú medailu vyobrazujúcu sochu Sedembolestnej Panny Márie z národnej svätyne Šaštín-Stráže, ktorá je jedným z najväčších pútnických miest v strednej Európe, a ktorú poctil svojou návštevou súčasný pápež aj Ján Pavol II.

Medaila neobvyklého tvaru uctievajúca Patrónku Slovenska, je zušľachtená rýdzim zlatom a vyrazená vo vysokej kvalite s využitím inovatívnej 3D technológie tampónovej tlače. Vďaka tomu boli farby a detaily pôvodnej fotografie reprodukované na medaile s neuveriteľnou presnosťou.

Rezerváciou získate:

  • Patrónku Slovenska uctenú rýdzim zlatom
  • Vernú reprodukciu fotografie sochy Sedembolestnej Panny Márie zo šaštínskej baziliky
  • Inovatívnu technológiu tampóntlače s 3D efektom
  • Certifikát autentickosti

Prvú medailu venovanú Sedembolestnej Panne Márii môžete získať za preferenčnú cenu 19,95 € (namiesto 39,95 €).

Využite jedinečnú príležitosť vlastniť túto jedinečnú medailu a objednajte už dnes!

Najväčšou národnou svätyňou Slovenska je bazilika v meste Šaštín – Stráže, ktorá je opradená mnohými zázrakmi. Od roku 1732 sa stáva zo Šaštína jedno z najväčších pútnických miest v strednej Európe. Za baziliku minor (menšia) bola vyhlásená pápežom Pavlom VI. v roku 1964. Na severnej strane, v tesnej blízkosti baziliky, stojí malá trojhranná kaplnka z prelomu 16. a 17. storočia. Práve ku kaplnke sa viaže legenda, ktorá hovorí o pôvode pútnického miesta i sochy Sedembolestnej Panny Márie.

Sedembolestná Panna Mária na medaile zušľachtenej rýdzim zlatom otvára výnimočnú kolekciu „Najkrajšie Madony” venovanú najkrajším vyobrazeniam Madon na Slovensku a vo svete.

Kolekcia „Najkrajšie Madony” je úplne jedinečná. Len v Národnej Pokladnici môžete nájsť medaily unikátneho tvaru zušľachtené rýdzim zlatom s reprodukciami najkrajších sôch a obrazov Panny Márie. Nájdete tu napríklad Pannu Máriu z Levoče a Marianky, ale aj poľské ikony Čiernu Madonu ci Matku Božiu Kalvársku. Každá z nich je malým umeleckým dielom, ktoré Vás prevedie najvýznamnejšími pútnickými miestami na Slovensku a vo svete.

Ukážka ďalších medailí

V prípade, že si kolekciu rezervujete, získate prvú medailu venovanú Sedembolestnej Panne Márii za preferenčnú cenu 19,95 € (namiesto 39,95 €). Zároveň získavate právo odoberať nasledujúce medaily a skompletizovať si tak túto jedinečnú kolekciu. Približne raz za mesiac od nás dostanete ďalšiu unikátnu medailu za cenu 39,95 € (+ 4,99 € poštovné a balné) spoločne s Certifikátom autentickosti, potvrdzujúcim všetky parametre medaily.

Hodnotu tejto mimoriadnej kolekcie zvyšuje jej pozlátenie rýdzim zlatom 999/1000 a limitovaný počet - len 2000 kolekcií pre celé Slovensko. Milióny veriacich a tisíce zberateľov majú záujem získať tento numizmatický unikát, ktorý nájdete len v Národnej Pokladnici!

Originálna zberateľská drevená kazeta k bezpečnému uloženiu a prezentácii medailí

K Vašej kolekcii získate ZADARMO:

  • Certifikát autentickosti ku každej medaile, ktorý zaručuje pravosť jednotlivých medailí a obsahuje ich podrobný popis
  • Individuálne číslované Osvedčenie o vlastníctve kolekcie
  • Originálnu zberateľskú drevenú kazetu k bezpečnému uloženiu a prezentácii medailí

Áno, chcem začať zbierať medaily zušľachtené rýdzim zlatom z kolekcie Najkrajšie Madony. Objednávam si prvú medailu Sedembolestná Panna Mária za zvýhodnenú cenu iba 19,95 € vrátane poštovného a balného (namiesto € 39,95). Peniaze nezasielam dopredu, medaila Sedembolestná Panna Mária zo základného kovu bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu Sedembolestná Panna Mária ponechám, objednám si tak ďalšie kolorované medaily z kolekcie Najkrajšie Madony. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu 39,95 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Každú kolorovanú medailu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená. Zbieranie pamätných medailí z kolekcie Najkrajšie Madony môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku z kolekcie Majstrovské diela Slovenska a Čiech a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie medaily z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Meď
Zušľachtenie:
Rýdze zlato (999/1000)
Hmotnosť:
52 g
Rozmery:
40 x 60 mm
Technika:
Tampónova tlač s efektom 3D
Rok razby:
2018
Limitácia:
2000 kompletných kolekcií
Krajina pôvodu:
Slovensko