Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

Snívali ste niekedy o vlastnej umeleckej galérii? O krásnych umeleckých dielach, na ktoré sa môžete dívať z pohodlia vlastnej obývačky? Národná Pokladnica Vám túto možnosť ponúka!  Predstavujeme maľby významných slovenských a českých diel na unikátnych zberateľských tehličkách. Vybrali sme pre Vás tie najzaujímavejšie maľby Čiech a Slovenska do kolekcie s hrdým názvom Majstrovské diela Slovenska a Čiech.

Ako sa dostalo umelecké dielo na tehličku?

V záujme dosiahnutia čo najvernejšieho zobrazenia obrazu boli umelecké diela na tehličku prenesené prostredníctvom špeciálnej techniky kolorovania, ktorá umožňuje stvárnenie vernej reprodukcie originálneho diela. 

Majstrovské diela len v Národnej Pokladnici

Po prvýkrát v histórii boli na špeciálne zberateľské tehličky prenesené umelecké diela, ktoré sme pre Vás starostlivo vybrali. Tehličky, ktoré nájdete len v Národnej Pokladnici, sú zušľachtené rýdzim zlatom a striebrom. Každá  tehlička s rozmermi 60 x 35 mm je vyrazená v najvyššej kvalite razby a vždy vystihuje jedno významné maliarske dielo známeho slovenského alebo českého umelca. Zbierka je prísne limitovaná. Pre Slovenskú republiku je k dispozícii len 2000 kolekcií.

Kolorovaná tehlička zobrazujúca najslávnejšie dielo Cestou k salašu od Martina Benku, otvára kolekciu Majstrovské diela Slovenska a Čiech.  K ucteniu tohto prelomového umeleckého diela ponúka Národná Pokladnica tehličku, nádhernú medailu zušľachtenú rýdzim zlatom a striebrom 999/1000 a vyrazenú v tej najvyššej kvalite. Práve teraz máte mimoriadnu šancu si rezervovať túto nádhernú pamätnú medailu za zvýhodnenú cenu len za € 19,95 (poštovné za Vás uhradí Národná Pokladnica).

Aké ďalšie diela môžete nájsť v kolekcii?

Kolekcia obsahuje známu maľba „Portrét Ľ. Štúra“ od autora oltárnych obrazov a realistických portrétov Jozefa B. Klemensa. Môžete sa tešiť tiež na lyrické pojatie ženskej nežnosti a krásy v podobe diela „Materstvo“ z tvorby Mikuláša Galandy.

Z českých autorov treba vyzdvihnúť dielo Alfonsa Muchy podobizeň Josephine Crane-Bradley ako Slávie. Medzi ďalšími 12-timi umeleckými dielami nájdeme napr. Ladovo poetické stvárnenie jedného zo štyroch období „Jar“ alebo jedno z prvých kubistických diel českého grafika a maliara Bohumila Kubišty „Kavárna“, ktoré vzniklo roku 1910 v Paríži.

Hodnotné príslušenstvo

Ku každej tehličke tiež získate Certifikát autentickosti spolu s fotografiou daného umeleckého diela a to úplne zadarmo! Môžete si tak Váš obľúbený obraz vystaviť v ráme, ktorý od nás prijmete taktiež úplne zadarmo.  Všetky tehličky z kolekcie Majstrovské diela Slovenska a Čiech si môžete uložiť do krásnej drevenej kazety z palisandrového dreva.

Neváhajte a vytvorte si svoju vlastnú umeleckú galériu u Vás doma! Viac informácii tu: www.narodnapokladnica.sk/majstrovske-diela

Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.