Najslávnejšie dielo fenomenálneho Martina Benku na kolorovanej tehličke!

S radosťou Vám ponúkame kolorovanú tehličku s dielom Cestou k salašu od Martina Benku, na ktorej vyniká dokonalá reprodukcia originálneho diela umiestneného v expozícii Slovenskej národnej galérie v Bratislave. Táto unikátna maľba pochádza od jedného z našich najvýznamnejších umelcov - Martina Benku, ktorý bol zakladateľom slovenskej výtvarnej moderny  prvej polovice 20. storočia.  Vo svojej tvorbe vynikal najmä zobrazením rýdzo slovenských tém, v ktorých vyznával lásku, úctu a obdiv Slovensku, prírode a ľudu.

V záujme dosiahnutia čo najvernejšieho zobrazenia obrazu bolo toto krásne dielo na tehličku prenesené prostredníctvom špeciálnej techniky kolorovania, ktorá umožňuje stvárnenie vernej reprodukcie originálneho diela.

Výnimočnosť exempláru umocňuje parciálne pozlátenie a postriebrenie a razba v tej najvyššej kvalite. Na rozmeroch 60 x 35 mm má priestor vyniknúť samotné umelecké dielo. Všetky uvedené vlastnosti tak zvýrazňujú jedinečnosť nami ponúkaného exempláru.

Teraz máte jedinečnú možnosť získať túto nádhernú kolorovanú tehličku s dielom Martina Benku z kolekcie Majstrovské diela Slovenska a Čiech za zvýhodnenú cenu € 19,95 (namiesto € 39,95) a to iba v ponuke Národnej Pokladnice.

Neváhajte a vytvorte si svoju vlastnú umeleckú galériu u Vás doma!

Reprodukcia obrazu Cestou k salašu na kolorovanú tehličku

Špecifikácia
Kov:
Meď
Zušľachtenie:
Rýdzim zlatom a striebrom
Technika:
Tampóntlač
Rozmery:
60 x 35 mm
Krajina emitenta:
Slovenská republika
Rok emisie:
2015
Limitácia:
2 000

Kolekcia Majstrovské diela Slovenska a Čiech

Predstavujeme Vám úplne novú kolekciu Majstrovské diela Slovenska a Čiech, do ktorej sme pre Vás vybrali najznámejšie majstrovské diela slovenských a českých galérií. Trvalo nám niekoľko mesiacov, aby sme dali dohromady výber, ktorý Vám dnes predstavujeme. Umelecké poklady Slovenska a Čiech boli na tehličky prenesené po prvýkrát v histórii!

Môžete sa tak tešiť na dielo Martina Benku s názvom Cestou k salašu ako aj na ďalšie skvostné diela v kolekcii, ako Podtatranská krajina po jarnom daždi od Ladislava Medňanského, Podobizna Josephine Craine – Bradley od Alfonsa Muchy, Jaro od Josefa Lady, či nemenej známa tvorba Mikuláša Galandy, Janka Alexyho a mnohých ďalších.

Ku každej tehličke tiež získate Certifikát autentickosti spolu s fotografiou daného umeleckého diela a to úplne zadarmo! Môžete si tak Váš obľúbený obraz vystaviť v ráme, ktorý od nás prijmete taktiež úplne zadarmo.

Zbierka je prísne limitovaná. Pre Slovenskú republiku je k dispozícii len 2000 kolekcií!

Moje úspory

Áno, chcem začať zbierať kolorované tehličky z kolekcie Majstrovské diela Slovenska a Čiech. Objednávam si prvú medailu Martin Benka – Cestou k salašu za zvýhodnenú cenu iba € 19,95 vrátane poštovného a balného (namiesto € 39,95). Peniaze nezasielam dopredu, medaila Martin Benka – Cestou k salašu zo základného kovu bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu Martin Benka – Cestou k salašu ponechám, objednám si tak ďalšie kolorované medaily z kolekcie Majstrovské diela Slovenska a Čiech. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu € 39,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Každú kolorovanú medailu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená. Zbieranie pamätných medailí z kolekcie Majstrovské diela Slovenska a Čiech môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31.12.2019, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku z kolekcie Majstrovské diela Slovenska a Čiech a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie medaily z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.