Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

Legendárny motív Krugerrandu v novej dimenzii

maximálny rozmer | minimálna cena | maximálny zážitok

Kolekcia: Najvyhľadávanejšie zlaté mince sveta

 • Rýdze zlato dostupné pre každého zberateľa
 • Motívy najznámejších bullion mincí sveta
 • Špičková kvalita razby - Proof-like
 • Priemer: 40 mm, hmotnosť 1/200 oz zlata (Au 999/1000)
 • Ochranná kapsula, Certifikát autentickosti, bohaté príslušenstvo zadarmo
Kolekcia Máme vypredané!

Legendárny motív Krugerrandu v novej dimenzii

maximálny rozmer | minimálna cena | maximálny zážitok

Minca s priemerom 40 mm z rýdzeho zlata!

Vstúpte do exkluzívnej zlatej kolekcie Najvyhľadávanejšie zlaté mince sveta a vydajte sa s Národnou Pokladnicou na dobrodružnú cestu do tých najzaujímavejších kútov sveta! Získate 12 motívov, ktoré razia najprestížnejšie svetové mincovne, ktoré sú poznávacím znamením a pýchou každej mincovne i celej danej krajiny.

Kolekciu najžiadanejších svetových motívov otvára juhoafrická Antilopa skákavá, motív legendárneho Krugerrandu. Originálny Krugerrand v roku 2017 oslávil 50. narodeniny a je to proslulá juhoafrická minca, ktorá spatrila svetlo sveta v roku 1967 ako mince, ktorá mela propagovať ťažobný priemysel v južnej Afrike a dať obyčajným ľuďom možnost investície. Neutíchajúce čaro a príťažlivosť juhoafrického Krugerrandu umocňuje pôvod zlata z najväčších zlatých baniach na svete, z ktorého Krugerrand pochádza, aj legendy o stratených miliónoch juhoafrického prezidenta Paula Krugera, po ktorom bol Krugerrand pomenovaný. Viac v záložke "O kolekcii."

Zlatá minca – motív Krugerrand

Minca je z rýdzeho zlata 999/1000 a má nominálnou hodnotu 5 000 stredoafrických frankov.

Špeciálna technika razby poskytuje intenzívnejší zážitok zo zlatých mincí: maximálna expanziou zlata vznikla minca s neuveriteľným priemerom 40 mm! Táto "nová dimenzia" umožňuje pozorovať všetky nádherné detaily razby voľným okom a umožňuje udržať cenu mince nízko tak, aby minca bola dostupná pre každého zberateľa.

Minca je dostupná výhradne u Národnej Pokladnice s limitáciou 500 kompletných kolekcií.

Objednaním numizmatu získate:

 • Mincu v rýdzom zlate 999/1000
 • Mimoriadna veľkosť mince 40 mm
 • Certifikát autentickosti
 • Ochranná akrylová kapsula
 • Zaistíte si vstup do striktne limitovanej kolekcie 12 svetovo najslávnejších a najžiadanejších motívov mincí

Pri svojom vzniku 3. 7. 1967 v Južnej Afrike sa stal napriek absencii nominálnej hodnoty zákonným platidlom. Predstavoval prvú zlatú mincu, ktorej hodnota bola odvodená od ceny zlata - každý deň oscilovala podľa vývoja ceny zlata. Krugerrand bol vo svojej dobe unikátnym exemplárom - umožňoval konverziu do akejkoľvek meny. Vďaka obrovskému dopytu náročných investorov sa tradičný uncový bullion stal najobchodovanejšou zlatou mincou všetkých čias.

Na reverze je vyobrazená antilopa skákavá (národný symbol Juhoafrickej republiky) od slávneho juhoafrického sochára Dr. Coerta LAURENS Steynberga. Steynberg vytvoril tento motív antilopy v roku 1947 pre 5 schilling Južnej Afriky, ktorý bol vyrazený k pocte návštevy zlatých baní v Afrike britskou kráľovskou rodinou.

Averz sa pýši štátnym znakom Čadskej republiky. Na znaku môžete vidieť štít so zubatými pruhmi a nad ním vychádzajúce slnko. Pruhy reprezentujú vody jazera Čad, slnko reprezentuje nové začiatky ...

Objednajte si mincu z rýdzeho zlata ešte dnes a dozviete sa viac!

Kov:
Rýdze zlato 999/1000
Priemer:
40 mm !
Hmotnosť:
1/200 oz.
Kvalita:
Proof-like
Nominálna hodnota:
5 000 CFA
Krajina pôvodu:
Čadská republika
Rok emisie:
2020
Limitácia:
500 kompletných kolekcií

Kolekcia Najvyhľadávanejšie zlaté mince sveta

Precestujte s nami celý svet!

Najslávnejšie numizmatické motívy sveta v novej dimenzii!


Vitajte v úplne novej kolekcii Národné Pokladnice Najvyhľadávanejšie zlaté mince sveta, ktorú tvorí 12 mincí z rýdzeho zlata 999/1000 s najžiadanejšími svetovými motívmi.

Dlho sme premýšľali nad tým, ako Vám ponúknuť intenzívnejší zážitok zo zlatých mincí, pričom sme chceli udržať cenu mincí nízko tak, aby boli dostupné pre každého zberateľa. Nakoniec sme ten spôsob našli, a tak vznikol nevšedný spôsob razby. Tou neobyčajnou technikou razby sme dali minciam úplne novú dimenziu – maximálnou expanziou zlata vznikli mince s neuveriteľným priemerom 40 mm, čo Vám umožňuje pozorovať všetky nádherné detaily razby voľným okom.

Mince sú zasadené do vysoko tvrdej a odolnej ochrannej akrylovej kapsuly, ktorá rozširuje Vaše možnosti manipulácie s numizmatom.

Svetové zlaté mince – príslušenstvo zadarmo

Počas zbierania ZADARMO získate v rámci kolekcie hodnotné príslušenstvo:

 • 2 elegantné zberateľské kazety pro uloženie zlatých mincí
 • Certifikát autentickosti ku každej minci
 • Osvedčenie o vlastníctve kolekcie s individuálnym číslom
 • Informačná karta so sprievodnými informáciami k jednotlivým emisiám

Kolekcia je k dispozícii výhradne u Národnej Pokladnice s limitací 500 kompletných kolekcií pre celé Slovensko.

Vyberte sa s nami na fascinujúcu cestu okolo sveta, ktorá Vás obohatí o zlaté mince so svetovo najslávnejšími motívmi. Zavítate napríklad do Ameriky pre Americkú bohyňu slobody a pre Mexického anjela slobody či do Austrálie medzi klokany! Objavíte aj historické dedičstvo, ktoré ľudstvu tieto motívy uchovávajú.

Cena všetkých zlatých mincí je € 89,95 (+ 3,95 poštovné). Každú emisiu môžete vrátiť a my vám vrátime sumu, za ktorú bola zakúpena. Viac o systéme zbieranie v záložke "Podmienky objednávky."

Ukážka ďalších 3 z 12 mincí v zbierke - Walking liberty, Australian kangoroo, Mexican Libertad

Áno, chcem začať zbierať mince z kolekcie Najvyhľadávanejšie zlaté mince sveta. Objednávam si prvú mincu z rýdzeho zlata s motívom Juhoafrickeho Krugerrandu za cenu iba € 89,95 vrátane poštovného a balného. Peniaze nezasielam dopredu, minca s motívom Krugerrandu z rýdzeho zlata bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si mincu s motívom Krugerrandu ponechám, objednám si tak ďalšie mince z kolekcie Najvyhľadávanejšie zlaté mince sveta. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu € 89,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Každú mincu z rýdzeho zlata môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola minca zakúpená. Zbieranie mincí z kolekcie Najvyhľadávanejšie zlaté mince sveta môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2022, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku mincí z kolekcie Najvyhľadávanejšie zlaté mince sveta a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie mince z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Legendárny motív Krugerrandu v novej dimenzii

maximálny rozmer | minimálna cena | maximálny zážitok

Minca s priemerom 40 mm z rýdzeho zlata!

Vstúpte do exkluzívnej zlatej kolekcie Najvyhľadávanejšie zlaté mince sveta a vydajte sa s Národnou Pokladnicou na dobrodružnú cestu do tých najzaujímavejších kútov sveta! Získate 12 motívov, ktoré razia najprestížnejšie svetové mincovne, ktoré sú poznávacím znamením a pýchou každej mincovne i celej danej krajiny.

Kolekciu najžiadanejších svetových motívov otvára juhoafrická Antilopa skákavá, motív legendárneho Krugerrandu. Originálny Krugerrand v roku 2017 oslávil 50. narodeniny a je to proslulá juhoafrická minca, ktorá spatrila svetlo sveta v roku 1967 ako mince, ktorá mela propagovať ťažobný priemysel v južnej Afrike a dať obyčajným ľuďom možnost investície. Neutíchajúce čaro a príťažlivosť juhoafrického Krugerrandu umocňuje pôvod zlata z najväčších zlatých baniach na svete, z ktorého Krugerrand pochádza, aj legendy o stratených miliónoch juhoafrického prezidenta Paula Krugera, po ktorom bol Krugerrand pomenovaný. Viac v záložke "O kolekcii."

Zlatá minca – motív Krugerrand

Minca je z rýdzeho zlata 999/1000 a má nominálnou hodnotu 5 000 stredoafrických frankov.

Špeciálna technika razby poskytuje intenzívnejší zážitok zo zlatých mincí: maximálna expanziou zlata vznikla minca s neuveriteľným priemerom 40 mm! Táto "nová dimenzia" umožňuje pozorovať všetky nádherné detaily razby voľným okom a umožňuje udržať cenu mince nízko tak, aby minca bola dostupná pre každého zberateľa.

Minca je dostupná výhradne u Národnej Pokladnice s limitáciou 500 kompletných kolekcií.

Objednaním numizmatu získate:

 • Mincu v rýdzom zlate 999/1000
 • Mimoriadna veľkosť mince 40 mm
 • Certifikát autentickosti
 • Ochranná akrylová kapsula
 • Zaistíte si vstup do striktne limitovanej kolekcie 12 svetovo najslávnejších a najžiadanejších motívov mincí

Pri svojom vzniku 3. 7. 1967 v Južnej Afrike sa stal napriek absencii nominálnej hodnoty zákonným platidlom. Predstavoval prvú zlatú mincu, ktorej hodnota bola odvodená od ceny zlata - každý deň oscilovala podľa vývoja ceny zlata. Krugerrand bol vo svojej dobe unikátnym exemplárom - umožňoval konverziu do akejkoľvek meny. Vďaka obrovskému dopytu náročných investorov sa tradičný uncový bullion stal najobchodovanejšou zlatou mincou všetkých čias.

Na reverze je vyobrazená antilopa skákavá (národný symbol Juhoafrickej republiky) od slávneho juhoafrického sochára Dr. Coerta LAURENS Steynberga. Steynberg vytvoril tento motív antilopy v roku 1947 pre 5 schilling Južnej Afriky, ktorý bol vyrazený k pocte návštevy zlatých baní v Afrike britskou kráľovskou rodinou.

Averz sa pýši štátnym znakom Čadskej republiky. Na znaku môžete vidieť štít so zubatými pruhmi a nad ním vychádzajúce slnko. Pruhy reprezentujú vody jazera Čad, slnko reprezentuje nové začiatky ...

Objednajte si mincu z rýdzeho zlata ešte dnes a dozviete sa viac!

Prosím informujte ma, akonáhle bude produkt opäť skladom.
Špecifikácia
Kov:
Rýdze zlato 999/1000
Priemer:
40 mm !
Hmotnosť:
1/200 oz.
Kvalita:
Proof-like
Nominálna hodnota:
5 000 CFA
Krajina pôvodu:
Čadská republika
Rok emisie:
2020
Limitácia:
500 kompletných kolekcií

Kolekcia Najvyhľadávanejšie zlaté mince sveta

Precestujte s nami celý svet!

Najslávnejšie numizmatické motívy sveta v novej dimenzii!


Vitajte v úplne novej kolekcii Národné Pokladnice Najvyhľadávanejšie zlaté mince sveta, ktorú tvorí 12 mincí z rýdzeho zlata 999/1000 s najžiadanejšími svetovými motívmi.

Dlho sme premýšľali nad tým, ako Vám ponúknuť intenzívnejší zážitok zo zlatých mincí, pričom sme chceli udržať cenu mincí nízko tak, aby boli dostupné pre každého zberateľa. Nakoniec sme ten spôsob našli, a tak vznikol nevšedný spôsob razby. Tou neobyčajnou technikou razby sme dali minciam úplne novú dimenziu – maximálnou expanziou zlata vznikli mince s neuveriteľným priemerom 40 mm, čo Vám umožňuje pozorovať všetky nádherné detaily razby voľným okom.

Mince sú zasadené do vysoko tvrdej a odolnej ochrannej akrylovej kapsuly, ktorá rozširuje Vaše možnosti manipulácie s numizmatom.

Svetové zlaté mince – príslušenstvo zadarmo

Počas zbierania ZADARMO získate v rámci kolekcie hodnotné príslušenstvo:

 • 2 elegantné zberateľské kazety pro uloženie zlatých mincí
 • Certifikát autentickosti ku každej minci
 • Osvedčenie o vlastníctve kolekcie s individuálnym číslom
 • Informačná karta so sprievodnými informáciami k jednotlivým emisiám

Kolekcia je k dispozícii výhradne u Národnej Pokladnice s limitací 500 kompletných kolekcií pre celé Slovensko.

Vyberte sa s nami na fascinujúcu cestu okolo sveta, ktorá Vás obohatí o zlaté mince so svetovo najslávnejšími motívmi. Zavítate napríklad do Ameriky pre Americkú bohyňu slobody a pre Mexického anjela slobody či do Austrálie medzi klokany! Objavíte aj historické dedičstvo, ktoré ľudstvu tieto motívy uchovávajú.

Cena všetkých zlatých mincí je € 89,95 (+ 3,95 poštovné). Každú emisiu môžete vrátiť a my vám vrátime sumu, za ktorú bola zakúpena. Viac o systéme zbieranie v záložke "Podmienky objednávky."

Ukážka ďalších 3 z 12 mincí v zbierke - Walking liberty, Australian kangoroo, Mexican Libertad

Áno, chcem začať zbierať mince z kolekcie Najvyhľadávanejšie zlaté mince sveta. Objednávam si prvú mincu z rýdzeho zlata s motívom Juhoafrickeho Krugerrandu za cenu iba € 89,95 vrátane poštovného a balného. Peniaze nezasielam dopredu, minca s motívom Krugerrandu z rýdzeho zlata bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si mincu s motívom Krugerrandu ponechám, objednám si tak ďalšie mince z kolekcie Najvyhľadávanejšie zlaté mince sveta. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu € 89,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Každú mincu z rýdzeho zlata môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola minca zakúpená. Zbieranie mincí z kolekcie Najvyhľadávanejšie zlaté mince sveta môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2022, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku mincí z kolekcie Najvyhľadávanejšie zlaté mince sveta a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie mince z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.