Milan Rastislav Štefánik

Hrdina národa v jedinečnej kombinácii pravej mince na prestížnych hodinkách

Vreckové hodinky s mincou M.R. Štefánik

Ohodnoťte produkt ako prvý!

0
 • Hodinky zušľachtené 24-karátovým zlatom
 • Špičkový švajčiarsky strojček
 • Originálnu historickú mincu pozlátenú zlatom a ródiom
 • Limitáciu len 499 ks pre celý svet
 • Certifikát autentickosti a elegantný box 
 • Typ: Jednotlivý produkt
 • Dostupnosť: Posledné kusy
Cena: € 459

Milan Rastislav Štefánik 

Hrdina národa v jedinečnej kombinácii pravej mince na prestížnych hodinkách 

Tento rok si pripomíname 100. výročie Česko-Slovenska a pri tejto príležitosti predstavuje Národná Pokladnica exkluzívny produkt - vreckové hodinky s vloženou mincou vyobrazujúcou Milana Rastislava Štefánika.  M. R. Štefánik, prvý česko-slovenský minister sa výrazne zaslúžil o vznik samostatného česko-slovenského štátu. Teraz môžete tohoto hrdinu národa získať v jedinečnej kombinácii historickej mince na prestížnych hodinkách.    

Hodinky obsahujú špičkový švajčiarsky strojček a sú pozlátené 24-karátovým zlatom a naviac je do nich vložená skutočná historická minca vyobrazujúca M. R. Štefánika. Originálna minca 10 Kčs z roku 1993 je zušľachtená rýdzim zlatom a vzácnym ródiom. Jedná sa o výnimočnú kombináciu zušľachtenia, medzi zberateľmi veľmi obľúbenú a žiadanú.

Kombinácia vreckových hodiniek s vloženou 10 Kčs mincou je prísne limitovaná iba 499 kusmi pre celý svet, čo z nej robí veľmi zaujímavú raritu a zberateľsky mimoriadne atraktívny exemplár, ktorý nájdete len v ponuke Národnej Pokladnice. 

Zaručujeme: 

Vreckové hodinky s mincou M.R. Štefánik zušľachtené 24-karátovým zlatom

 • Vreckové hodinky pozlátené 24-karátovým zlatom 
 • Špičkový švajčiarsky strojček 
 • Historickú mincu zušľachtenú rýdzim zlatom a vzácnym ródiom
 • Limitáciu len 499 ks pre celý svet
 • Certifikát autentickosti a elegantný box 

Vreckové hodinky 

Vreckové hodinky sú už viac než päť storočí synonymom kvality a dobrého vkusu.Takzvané cibule sú praktickým pomocníkom a módnym doplnkom približne od roku 1500. Pozlátené vreckové hodinky, ktoré Vám ponúkame majú hodinový strojček vyrobený švajčiarskymi hodinárskymi majstrami. Mechanizmus Quartz využíva elektronický oscilátor a medzi jeho najväčšie výhody patrí presnosť, nárazuodolnost a bezobslužnosť. Vyššie uvedené skutočnosti radia získaný exemplár k absolútnej špičke medzi všetkými možnými časomierami.

Minca 10 Kčs 1993

Historická minca zušľachtená rýdzim zlatom a vzácnym ródiomMilan Rastislav Štefánik patrí medzi najvýznamnejšie postavy moderných slovenských dejín. Tento prvý česko-slovenský minister, diplomat a astronóm sa svojim celoživotným úsilím a láskou k slovenskému národu výrazne zaslúžil o vznik samostatného česko-slovenského štátu. Na jeho počesť sa Národná Pokladnica rozhodla predstaviť historickú 10 Kčs z rokov 1991-1993 v unikátnej verzii, zušľachtenú rýdzim zlatom a vzácnym ródiom

Túto mincu možno považovať za raritu, pretože pochádza z nejestvujúceho štátu, nakoľko Česko-slovenská federatívna republika (ČSFR) jestvovala len do polnoci 31. decembra 1992, no od prvej sekundy 1. januára 1993 jestvovali už dve samostatné republiky, Slovenská republika a Česká republika, preto sa jedná o mince z neexistujúceho štátu! Mince boli navrhnuté a vyrazené v decembri 1992 a vzhľadom na ekonomickú a politickú situáciu neboli demonetizované, ale boli dané do obehu.

Cena: € 459
Špecifikácia
Hodinky:
Zušľachtenie hodiniek:
24-karátové zlato
Záruka:
5 rokov
Strojček hodiniek:
Švajčiarsky hodinový strojček
Priemer hodiniek:
51 mm
Minca:
Plátovanie mince:
24-karátové zlato a ródium
Rok emisie:
1991 - 1993
Priemer mince:
24,5 mm
Nominálna hodnota:
10 Kčs
Limitácia hodiniek s mincou:
499 ks pre celý svet