Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

Panna Mária Sedembolestná je symbolom najvznešenejších vlastností a hlbokej lásky. Od roku 1966 je oficiálnou patrónkou všetkých Slovákov. Na jej počesť sa každoročne konajú púte. Národná Pokladnica s úctou na Máriinu pamiatku vytvorila pamätnú medailu zušľachtenú rýdzim striebrom, ktorá je trvalou spomienkou na hlavnú patrónku Slovenska.

Pamätná medaila Panna Mária Sedembolestná

Panna Mária Sedembolestná na pamätnej medaile!

Na počesť našej hlavnej patrónky, ktorá je predstaviteľkou nekonečnej lásky a viery, sa koná v priebehu roka mnoho podujatí, ktoré majú uctiť pamiatku Bohorodičky.

Aj Národná Pokladnica sa rozhodla priniesť svojim zákazníkom pamiatku na Matku Božiu prostredníctvom pamätnej medaily. Medaila sa pýši nielen zušľachtením rýdzim striebrom 999/1000, ale aj vkusným a citlivým spracovaním, ktoré s pokorou vzdáva hold Ježišovej matke.

Averznú stranu zdobí patrónka Slovenska Panna Mária Sedembolestná so siedmimi mečmi, ktoré symbolizujú sedem zásadných bolestí, ktorými za svoj život prešla.

Reverzná strana medaily zobrazuje mapu Slovenska s horiacim srdcom a latinskou modlitbou Zdravas Mária.

Pamätná medaila je dostupná iba v Národnej Pokladnici!

Pamätná medaila Panna Mária Sedembolestná

Pamätná medaila Panna Mária Sedembolestná je dostupná iba v ponuke Národnej Pokladnice.

Medailu zušľachtenú rýdzim striebrom, zobrazujúcu milovanú patrónku Slovenska, je možné objednať iba za 7,49 €. Ako darček ZADARMO je tematicky spracovaný numizmatický album a certifikát autentickosti. Poštovné a balné k pamätnej medaile NEPLATÍTE! Zároveň sa s objednávkou pamätnej medaily nespájajú žiadne ďalšie záväzky.

Národná Pokladnica ako významná spoločnosť v odbore numizmatiky verí, že každý by mal mať kúsok histórie vo svojich rukách.

Pre viac informácií navštívte: Pamätná medaila Panna Mária Sedembolestná

Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.