Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

World Money Fair v Berlíne patrí k najvýznamnejším numizmatickým veľtrhom na svete. Každoročne ho navštívi mnoho zberateľov a expertov z celého sveta. Ako vždy, aj tento rok sa koná v najkratšom mesiaci v roku a Národná Pokladnica pri tom rozhodne nebude chýbať.

Veľkolepý veľtrh World Money Fair nie je iba obyčajným veľtrhom, je oslavou histórie, numizmatiky a kultúry. Je miestom, kde sa história stretáva so súčasnosťou. Udalosťou, na ktorej je možné sa stretnúť s ľuďmi, s ktorými by sme sa inak nikdy nemuseli stretnúť a spoznávať technológie a novinky, ktoré sme doposiaľ nevideli a o ktorých sme dokonca ani nepočuli.

Veľtrh je obrovskou príležitosťou, kde majú návštevníci možnosť zoznámiť sa v krátkom čase a na jednom mieste s najnovšími trendmi a stretnúť sa so zaujímavými ľuďmi z najrôznejších odborov spojených s numizmatikou.

Pýchou veľtrhu je aj jeho stálosť, svoje korene má už v 70. rokoch. Vtedy sa konal prvý svetový veľtrh vo Švajčiarsku pod názvom „International Coin Fair". V Berlíne je organizovaný od roku 2006 a v súčasnej dobe hostí na 9000 metroch štvorcových zhruba 300 vystavovateľov z približne 50 krajín sveta a navštívi ho až 13 000 návštevníkov.

Tohtoročnou novinkou je, že sa veľtrh predstaví verejnosti v novom šate. Jeho korporátny dizajn sa pýši novým logom, ktoré symbolizuje pohyblivú a rotujúcu mincu. Minca tak stelesňuje dynamiku a globálnosť udalosti, ktorá má význam pre zberateľov naprieč svetom a mincový priemysel.

A kedy a kde sa to tento významný veľtrh koná? Navštíviť ho môžete v termíne od 2. do 4. februára v Estrel Convention Center v Berlíne, čo je jedno z najväčších a najmodernejších európskych kongresových centier.

Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.