Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

Každý rok premýšľate, ako na Vianoce potešiť babičku, manžela alebo svokra? Ponožky už sú ohrané a fľašky niečoho ostrejšieho sa v bare len kopia? Vyriešte tento rok vianočné darčeky včas a originálne! V dnešnom článku Vám predstavíme vianočne ladené mince rôznych cenových kategórií.

Adventný kalendár plný mincí

Adventný kalendár plný mincí

Ak chcete svojich blízkych originálne obdarovať napríklad už na Mikuláša alebo pred prvou adventnou nedeľou, mohol by Vás zaujať štýlový adventný kalendár. Políčka však tento rok neobsadila zašednutá čokoláda, ale skutočné mince z celého sveta. V designovom, kvalitne prevedenom kalendári nájdete 24 mincových originálov. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o prekvapenie, nechceme odhaľovať veľa detailov. Prezradíme teda len, že mince ukryté vo vianočnom balení, sú razené z rôznych kovov od zinku až po vyhľadávaný bronz. Najmenšieho priemeru dosahuje rumunský 1 Ban, oproti tomu najväčší priemer ponúka britská 1/2 Penny Elizabeth II. Mince disponujú hmotnosťou od 0,60 do 5,60 gramov a všetky sú neobehovej kvality. "Kalendárna zbierka" príjemne skráti čakanie na Ježiška a poteší nielen skúsených zberateľov, ale aj cestovateľov alebo milovníkov prekvapení.

Naplánujte si rok 2022 ako šťastný! So stolným kalendárom s 12 mincami šťastia to pôjde ľahko.

Limitovaný stolový kalendár s mincami šťastia

Rok 2022 bude šťastným rokom s novým stolným kalendárom plným mincí. Nový "Lucky coins calendar" obsahuje 12 skutočných mincí z celého sveta. A nejedná sa o žiadne obyčajné mince, ale o mince, ktoré národy vnímajú ako svojich anjelov strážnych a magnety priťahujúce šťastie, hojnosť, lásku a predovšetkým zdravie! "Lucky Coins Calendar" je jediným kalendárom, ktorý po splnení svojej plánovacej úlohy neskončí v koši. Každý mesiac Vám bude prinášať šťastie jeden mincový originál. Čakajú Vás exotické numizmatické perličky z Karibiku, Južnej Ameriky alebo Číny. Význam jednotlivých mincí Vám vysvetlí sprievodný list, ktorý je samozrejmou súčasťou šťastného balíčka.

Z našej ponuky sme vybrali niekoľko žiarivých šperkov, ktorých poslanie je jasné – urobiť tohtoročné Vianoce nezabudnuteľné.

Kráľovský perlový náhrdelník s náušnicami

Elegantný trojradý náhrdelník z pravých periel!

Naše portfólio sme na Vianoce rozšírili taktiež o nádhernú šperkársku súpravu zo sladkovodných perál. Tvorí ju trojradový perlový náhrdelník a elegantné náušnice. Decentná žiarivá súprava je inšpirovaná obľúbenou Lady Di. Princezná z Walesu mala pre prírodné perly slabosť a často ich nosievala pri slávnostných udalostiach. Nie je náhoda, že princezná Diana bola za módnu ikonu a jej šarmantným štýlom sa dodnes inšpiruje celý rad žien po celom svete. Perly sú navyše odjakživa späté predovšetkým s láskou. V starom Grécku a Ríme sa verilo, že nosenie perál zosilňuje harmóniu medzi partnermi. Prírodné perly sú veľmi vzácne, a preto sa ich vlastníctvo stalo symbolom bohatstva, pôvabu a šťastia. V prípade, že darujete svojej drahej polovičke perly, ctíte v nej krásnu Venušu, bohyňu lásky, ktorá sa údajne zrodila z morskej ustrice, rovnako ako dokonalé perly.

Manžetové gombíky s pravými mincami potešia nielen zberateľov!

Strieborné manžetové gombíky s pravými Sovereign mincami

Vianoce patria aj Vašim silnejším polovičkám. Pánov môžete potešiť originálnym darčekom v podobe mincových manžetových gombíkov z rýdzeho striebra 999/1000. Do gombíkov sú vsadené originálne strieborné mince ½ Sovereign. História britských mincí Sovereign siaha až do 15. storočia. Ide o vysoko cenené numizmaty, ktoré už od čias vlády Tudorovcov reprezentujú moc a silu vládnuceho monarchu. Najslávnejší motív, ilustrujúci sv. Juraja v boji s drakom spracoval pred viac ako 200 rokmi slávny taliansky rytec Benedetto Pistrucci. Novú interpretáciu motívu mincí, ktoré zdobia gombíky, spracovala Angela Benita Pistrucci, pra pra pra pra neter samotného Benedetta! Ak chcete Vašu spriaznenú dušu prekvapiť nádherným darčekom s neuveriteľným príbehom, budú strieborné manžetové gombíky tou najlepšou voľbou.

Ďalšie elegantné klenoty, vhodné pre pánov aj dámy, nájdete v sekcii šperky.

Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.