Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

World Money Fair je spojenie, ktoré sa v posledných týždňoch skloňuje snáď na všetkých numizmatických frontoch. Najväčší mincový veľtrh sa koná už tradične v Berlíne od 31. januára do 2. februára. Lákadlom tohto ročníka je predovšetkým Japonská mincovňa, ktorá zaujme miesto čestného hosťa.

Predpokladá sa, že väčšinu miesta na japonskom stánku zaujmú oficiálne olympijské mince, emitované pri príležitosti netrpezlivo očakávaného športového sviatku, Olympijských hier v Tokiu 2020.

V prípade, že medzi priaznivcov japonskej numizmatiky nepatríte, rozhodne nemusíte zúfať. Na tohtoročnom veľtrhu prisľúbilo účasť viac ako 340 vystavovateľov, čo je maximálny počet stánkov, ktoré sa do konferenčného priestoru gigantického hotela Estrel vojde. Ponuka bude teda iste široká. Novinkou je pre tento rok napríklad účasť štátov z južného Pacifiku.

Výstavnú plochu 8000 m2 si medzi sebou rozdelia prestížne mincovne z celého sveta, veľké aukčné domy, ale aj menší dodávatelia a predajcovia zberateľského príslušenstva.

World Money Fair rozhodne nie je len o prezentácii tovaru, ale tiež o nadväzovaní nových vzťahov, hľadaní dodávateľov a o utužovaní partnerstva. Na veľtrhu zaznie mnoho zaujímavých prednášok z úst skutočných expertov z odboru. Stretnete tu nielen obchodníkov, ale aj medailérov, historikov, odborníkov na technológie razby, a mnoho ďalších, čo vo svete numizmatiky niečo znamenajú. Berlínsky veľtrh je v zberateľskom svete prestížnou záležitosťou. Vystavovatelia tak prezentujú to najzaujímavejšie a najnovšie zo svojich portfólií.

Ak sa vydáte do Berlína, určite vezmite svoje zbierky so sebou. Svoje numizmaty si môžete na veľtrhu nechať zadarmo ohodnotiť profesionálnymi numizmatikmi. Mnoho návštevníkov určite poteší informácia, že na veľtrhu sa znovu otočí koleso šťastia. Výhercovia sa môžu tešiť na atraktívne ceny!

Na berlínsky World Money Fair vysiela svojich expertov tiež Národná Pokladnica, ktorá je dcérskou pobočkou nadnárodnej skupiny Samlerhuset - väčšinového vlastníka veľtrhu. Náš cieľ je jasný - vybrať pre Vás, našich zákazníkov, to najlepšie z najlepšieho a naplniť tak Vaše numizmatické vášne.

Z Berlína Vás budeme tak ako každý rok naživo informovať! Sledujte náš Facebook a nenechajte si ujsť atmosféru najväčšieho mincového veľtrhu na svete!

Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.