Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

Vianoce klopú na dvere a my sme pre Vás už tradične pripravili adventný kalendár plný numizmatických prekvapení! Čokoládové korunky tu síce nenájdete, zato Vás čaká 24 okienok rozmanitých špecifikácií aj tém. Skladba ponuky mincí a medailí je tento rok skutočne pestrá. Veríme, že si vyberiete aj Vy!

Numizmatické prekvapenia v podobe mincí a medailí na Vás čakajú po celý adventný čas. Každý deň si môžete otvoriť len jedno nové adventné okienko. Okienka spätne však preskúmavať môžete. Ak si napríklad vyberiete numizmat na začiatku mesiaca a neskôr sa rozhodnete, že si ho skutočne prajete zaradiť do svojej zbierky, jednoducho sa vrátite. Z každého numizmatu máme však len pár kúskov. Odporúčame preto príliš dlho neotáľať.

Konkrétnu ponuku Vám síce predstaviť nemôžeme, ale pár všeobecných informácií Vám vianočné prekvapenie určite nepokazí ... Prezradíme, že adventný kalendár ukrýva pamätné medaily s národnou tematikou, niekoľko rýdzo vianočných numizmatov, naozaj kvalitné zberateľské príslušenstvo, a tiež zlaté či strieborné mince z ponuky prestížnych svetových mincovní. Nájdete tu dokonca aj numizmaty do kolísky alebo pamätnú razbu z Fairmined zlata - zlata, ktoré pomáha baníkom z malých banských spoločností žiť lepšie a bezpečnejšie.

Ste zvedaví, čo na Vás čaká v prvom okienku? Pozývame Vás k jeho otvoreniu!

Prajeme Vám šťastnú ruku a predovšetkým čarovné Vianoce!

Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.