Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

Už v septembri čaká na zákazníkov Národnej Pokladnice kopa nových produktov, ktorými okúzli nielen veľkých zberateľov, ale tentokrát nepochybne zaplesá srdiečko aj tým najmenším. Ak chcete vedieť, na čo sa môžete tešiť, sledujte stránky Národnej Pokladnice, v dnešnom krátkom článku sa Vás pokúsime navnadiť a niečo málo prezradiť.

Svet kúziel a zázrakov oslavuje 100 rokov!

Začalo to ako sen jedného človeka s dušou dieťaťa. Sen muža menom Walt Disney, ktorý mal odvahu svoje sny premeniť na skutočnosť, vďaka čomu dodnes baví malých aj veľkých po celom svete!

Áno, reč je o Disney, ktorý si tento rok pripomína 100. výročie a na ktorého počesť po celom svete prebieha množstvo akcií.

Táto výnimočná udalosť dala rovnako podnet k vzniku oficiálnych mincí, ktoré Disney nechalo vytvoriť pre svojich fanúšikov a ktorých výhradným predajcom je pre Slovensko Národná Pokladnica.

Tešiť sa tak u nás môžete na oficiálne mince z animovaného sveta Disney!

Najúspešnejšia americká numizmatická séria prichádza na Slovensko!

Oficiálna pamätná minca štvrťdolár New York len za 3,95 €

Pred niekoľkými rokmi vznikol v USA projekt, ktorý si kládol za cieľ podporiť novú generáciu zberateľov. A tak v spolupráci s mincovňou Spojených štátov boli vytvorené oficiálne pamätné mince. Tie sa postupom času stali natoľko obľúbené, že patria k najúspešnejším numizmatickým počinom.

V ponuke Národnej Pokladnice tak od septembra nájdete oficiálne mince USA v novom spracovaní, ktoré prepracovane dokumentuje štáty USA.

Ako prvý sa zákazníkom predstaví New York s ikonickou Sochou slobody, ktorá odjakživa bola symbolom nádeje a nových začiatkov.

Pamätná minca priamo od mincovne Spojených štátov amerických môžete mať za chvíľku vo svojich rukách!

Sledujte naše stránky, kde sa o našich novinkách čo nevidieť dozviete viac!

Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.