Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

Tak tu máme po roku opäť krásne Vianoce. Obdobie, ktoré je označované za najúžasnejšiu časť roka, kedy sa takmer celý svet na niekoľko týždňov ponorí do magickej atmosféry pretkanej zvykmi a rituálmi, medzi ktoré patrí aj navštevovanie a obdarovávanie blízkych. Stále hľadáte ten pravý vianočný darček pre svojich milovaných? Pokiaľ áno, dnešný článok je ako stvorený práve pre Vás!

Vianoce v Národnej Pokladnici

Nová sekcia Vianoce v Národnej Pokladnici

Dnes by sme Vám radi predstavili našu najnovšiu vianočnú sekciu, kde sa to zaujímavými tipmi na vianočné darčeky doslova hemží. Darček tu nájdete nielen pre nadšencov numizmatiky či dámu s obľubou v šperkoch. Pokiaľ budete chcieť, je možné tu zohnať aj také veci, ktoré „zaistia" šťastie Vám či obdarovanému na nasledujúci rok.

Poďme sa preto na niektoré zo zaujímavých tipov pozrieť!

Trojradový náhrdelník s krištáľmi a vločkou

Ak chcete urobiť žene radosť, venujte jej šperk. Tak na tomto tvrdení určite niečo bude, pretože nie je snáď na svete žena, ktorá by šperk neocenila. Pokiaľ aj Vy máte jednu vo svojom živote, náš náhrdelník s vločkou jej určite urobí radosť, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Tým prvým je už fakt, že ide o osobnú a intímnu vec, ktorú tzv. „praktické" darčeky mnohokrát nespĺňajú, aj keď výnimka potvrdzuje pravidlo a nie je nič zlé na tom, ak žena po „praktickom" dare túži.

Medzi ďalšie pádne dôvody možno určite zaradiť jeho zušľachtenie 18-karátovým zlatom, osadenie čírymi krištáľmi či motív snehovej vločky, ktorá Keltom pripomínala kruh života, a ktorá navždy bude obdarovanej pripomínať šťastný vianočný čas s Vami. Pod stromčekom bude náhrdelník ukrytý v elegantnom zamatovom vrecúšku.

Vianočná strieborná minca v tvare vločky

Vedeli ste, že mince nemusia mať iba okrúhly tvar? Pokiaľ nie, tak Vás uisťujeme, že môžu. Pre tento zimný čas vznikla minca vskutku tematická – v tvare vločky. Vločky sú symbolom zimy, snehu a Vianoc. Skrátka radovánok, s ktorými má každý z nás spojené jedinečné a osobné spomienky. Spomienky, ktoré môže navždy predstavovať práve táto strieborná vločka. Jej ďalšími prednosťami sú razba z rýdzeho striebra, osadenie modrými krištáľmi a pýši sa veľmi nízkou limitáciou. Skrátka po takej minci musí zatúžiť nielen numizmatické srdce!

Kalendár šťastia

Iste s nami budete súhlasiť, že nie je nič ušľachtilejšie, ako priať druhému šťastie. Na Vianoce si ho prajeme o to viac. Preto ak chcete blízkej osobe popriať šťastie, a tak trochu jej to šťastie do budúceho roka „nadeliť", nie je nič jednoduchšie ako zaobstarať kalendár šťastia. Kalendár obsahuje dvanásť mincí šťastia z celého sveta. A na obdarovaného tak každý mesiac čaká jedna krásna minca nesúca porciu šťastia, radosti a spokojnosti.

Pre viac informácií o tipoch na vianočné darčeky navštívte našu sekciu: VIANOCE

Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.