Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

Ste nadšený futbalový fanúšik? Chcete si na tohtoročné majstrovstvá sveta uchovať pamiatku? Ak ste na obidve otázky odpovedali kladne, tak zvýšte pozornosť!

MS 2018 po prvýkrát vo východnej Európe!

Pred pár týždňami bolo zahájené MS 2018 vo futbale. Vôbec prvýkrát sa táto veľká športová udalosť koná vo východnej Európe. Sviatok všetkých športovcov hostí v roku 2018 konkrétne Rusko. Majstrovstvá sa konajú v jedenástich mestách na dvanástich štadiónoch. O tom, že MS 2018 budú veľkolepé, svedčí tiež predpokladaný rozpočet 12 – 14 miliárd dolárov! Táto suma by z tohtoročných majstrovstiev v Rusku urobila najdrahšie futbalové majstrovstvá v histórii. Aj keď slovenská reprezentácia v Rusku tento rok chýba, ide o jednu z divácky najpríťažlivejších akcií roka. Prvýkrát sa turnaja účastní Panama a Island.

Po oficiálnych pamätných minciach sa každoročne zapráši!

Pamiatku na najväčšiu futbalovú udalosť si tento rok môžete uchovať nielen vo svojich spomienkach! Národná Pokladnica totiž vo svojej ponuke predstavila unikátne pamätné mince. Ide o sadu štyroch oficiálnych ruských mincí, razených zo striebra 925/1000. Pamätné mince boli razené v prestížnej petrohradskej mincovni v najvyššej mincovej kvalite. Nominálna hodnota každej z nich sú 3 ruble.

Na averze strieborných mincí zo série MS 2018 je vyobrazená silueta futbalistu v pohybe. Každá z mincí nesie navyše architektonický symbol mesta, ktoré bude hostiť národné tímy. Ide o Kazaň, Saransk, Jekaterinburg a Kaliningrad. Aby boli pamätné mince rovnako unikátne, ako tohtoročné majstrovstvá, sú kolorované červenou farbou, oficiálnou farbou MS 2018.

Reverz celej série mincí majstrovstiev sveta vyobrazuje dvojhlavého ruského orla.

Numizmatická spomienka na športovú udalosť roka!

Majstrovstvá sveta vo futbale sa konajú iba raz za 4 roky a ide o najsledovanejšiu disciplínu kolektívnych športov.  Strieborná sada pamätných mincí je vyhľadávaná nielen znalými zberateľmi, ale tiež športovými fanúšikmi. Celosvetová limitácia tejto sady je iba 24 000 kusov a na Slovensku ju nájdete len v ponuke Národnej Pokladnice, ktorá je ich oficiálnym distribútorom.

Ak si prajete vlastniť naozaj špeciálnu numizmatickú sadu, volajte zákaznícke oddelenie Národnej Pokladnice 0850 606 009.

Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.