Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

Národná Pokladnica k ucteniu tohoto významného jubilea pre Vás pripravila exkluzívnu Knihu česko-slovenskej numizmatiky, ktorá mapuje históriu česko-slovenskej meny od roku 1918 až po rok 1993. Kniha má náučný charakter, dozviete sa v nej o histórií a vývoji česko-slovenskej meny. K ucteniu tohto významného jubilea bola kniha česko-slovenskej numizmatiky spracovaná Národnou Pokladnicou v spolupráci s tímom historikov a numizmatikov.

Zbieranie mincí, známok a bankoviek uvedeného obdobia patrí u nás k najobľúbenejším a najviac rozšíreným. Veľká kniha numizmatiky obsahuje celkom 22 originálnych známok, mincí a bankoviek vydaných od roku 1918 do roku 1993. Naša nová Veľká kniha česko-slovenskej numizmatiky by nemala chýbať v zbierke žiadneho zberateľa česko-slovenských mincí. Preto neváhajte a rezervujte si históriu česko-slovenskej meny.

Na aké zaujímavosti v knihe narazíte?

Veľká kniha česko-slovenskej numizmatiky
Okrem historických originálov mincí a bankoviek sa čitatelia môžu tešiť na bohaté informácie z numizmatických dejín. Dozviete sa detaily o počiatkoch česko-slovenskej meny. Vysvetlíme Vám, prečo česko-slovenská koruna hneď na začiatku vzbudila záujem faľšovateľov alebo si môžete zaspomínať na ceny, za ktoré sa v minulom storočí dali zakúpiť základné potraviny. Ďalšie kapitoly objasňujú napríklad tuzexové poukážky alebo fungovanie vtedajších bankových inštitúcií. Tém je ale samozrejme oveľa viac!

Dokonalý darček pre všetky generácie

Veľká kniha česko-slovenskej numizmatiky je milým darčekom nielen pre zberateľov. Nad pútavou knihou si radi zaspomínajú aj staršie ročníky, ale aj deti, ktoré tak zábavnou formou získajú prehľad o nedávnej histórií našej krajiny. Kniha, ktorú vydala Národná Pokladnica, je limitovaná symbolickým počtom 2018 kusov. Objednať si ju môžete na internetovej stránke alebo tel. čísle 850 606 009.

Naša nová Veľká kniha česko-slovenskej numizmatiky by nemala chýbať v zbierke žiadneho zberateľa česko-slovenských mincí. Preto neváhajte a nazrite do histórií česko-slovenskej meny práve teraz!


Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.