Popredný európsky predajca mincí a medailí

Prihlásiť sa

Môj účet:

0850 606 009
Váš nákupný košík je prázdny

Zaujíma Vás numizmatika a všetko čo sa okolo nej deje? Na našich stránkach môžete nájsť množstvo fascinujúcich informácií.

Tlačové správy

V sekcii Tlačové správy sa dozviete novinky nielen o našej spoločnosti. Napríklad to, že cena striebra zaznamenala od začiatku roku raketový vzostup. Alebo akú unikátnu zbierku medailí venovanú klenotom Slovenska sme pre Vás pripravili.

Stránka Tlačové správy

Aktuality a základné hodnoty

Keď sa na hlavnej stránke dostanete nižšie a prečítate si Aktuality, nevynechajte základné informácie a hodnoty našej spoločnosti. História je pre nás večne žijúcou inšpiráciou a snažíme sa prinášať Vám stále čo najkrajšie a najkvalitnejšie produkty.

Aktuality a základné hodnoty

Sekcia Pre zákazníkov

Špeciálnu sekciu Pre zákazníkov nájdete v spodnej časti, a tu sa nachádzajú okrem praktických informácií k nákupu aj skutočne obohacujúce rôznorodé zaujímavosti.

Sekcia Pre zákazníkov

Slovník základných pojmov

Slovník základných pojmov by mal poznať každý zberateľ. Viete, čo konkrétne znamená kvalita leštené razidlo alebo koľko gramov má trójska unca?

Slovník základných pojmov

Numizmatické novinky

Nesmieme tiež zabudnúť na Numizmatické novinky, kde nájdete všetky články z tohto roka, ktoré sme pre Vás, našich zákazníkov, vytvorili.

„Predstavujeme najstaršiu investičnú mincu sveta“, „Na Krivání havarovali anjeli“, „Fenomén striebro“ - to je len niekoľko príkladov z mnohých ďalších.

Numizmatické novinky
Spoločnosti skupiny Samlerhuset BV

Upraviť nastavenie súborov cookie môžete kliknutím na tento odkaz.