Vzhľadom na zvýšený záujem o exkluzívne zlaté numizmaty by som Vám rád predstavil skutočne výnimočnú zlatú mincu s veľmi nízkou limitáciou! Jedná sa o pamätnú mincu oslavujúcu posledné dielo rakúskeho secesného maliara Gustava Klimta Dáma s vejárom.

Na razbu mince obdĺžnikového tvaru s rozmermi 18 x 30 milimetrov bolo použitých 10 gramov rýdzeho zlata 999/1000. Každý kus z celkovo veľmi nízkej limitácie iba 299 kusov je vďaka individuálnemu číslovaniu originál.

AVERZ REVERZ
Na averze mince je s veľkou vernosťou reprodukovaná už spomínaná olejomaľba zachytávajúca krásnu ženu, ktorá drží v ruke vejár. Je obklopená ornamentálnymi vzormi tak typickými pre Klimtovo dielo a vytvára dojem tajomstva a elegancie. Žena pôsobí záhadne a zdá sa, že sa odvážne pozerá do budúcnosti. Pod reprodukciou sa nachádza písmeno „K“, ktoré je prevzaté z Klimtovho umeleckého podpisu. Reverz mince na sebe nesie znak emitenta, nominálnu hodnotu, rok vydania a tiež individuálne číslovanie.

Exkluzívne iba v Národnej Pokladnici. Limitovanú mincu z rýdzeho zlata 999/1000 Dáma s vejárom nikde inde ako u nás nezoženiete!

Áno, objednávam si zlatú mincu Dáma s vejárom od Gustava Klimta za cenu 1 599 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Cenu za minci je možné uhradiť naraz alebo vo forme desiatich  bezúročných mesačných splátok, 10 x 159,90 € (+ 4,99 € poštovné a balné).Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, minca bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, mincu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola minca zakúpená. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty. Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze zlato 999/1000
Rozmery:
18 x 30 mm
Hmotnosť:
10,00 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovn kvalita
Nominálna hodnota:
5 $
Krajina pôvodu:
Niue
Rok emisie:
2024
Limitácia:
299 ks