Národná Pokladnica vám prináša rýdze zlato dostupné pre každého! Navyše s motívom mince kengury červenej, ktorú dozaista pozná celý numizmatický svet. Táto minca s detailne prepracovaným motívom vznikla podľa designu jednej z najznámejších mincí sveta. Dodnes tento design patrí medzi najkrajšie návrhy, ktoré boli na minci zobrazené.

Minca je vyrazená do 1/200 unca rýdzeho zlata 999/1000. Špeciálna technika razby vám poskytne intenzívnejší zážitok. Maximálnou expanziou zlata vznikla minca s neuveriteľným priemerom 40 mm. Táto "nová dimenzia" umožňuje pozorovať všetky nádherné detaily razby voľným okom.

Averz sa pýši štátnym znakom Čadskej republiky, teda krajiny emitenta. Na znaku môžete vidieť štít s pruhmi a nad ním vychádzajúce slnko. Pruhy reprezentujú vody jazera Čad, slnko reprezentuje nové začiatky. Neváhajte a objednajte si mincu z rýdzeho zlata ešte dnes a dozviete sa viac!

Reverz vyobrazuje motív milovaného vačkovca, kengury červenej.

Objednávkou získate:

  • Mincu z rýdzeho zlata 999/1000
  • Jedinečný priemer 40 mm
  • Numizmat s veľmi prepracovaným dizajnom
  • Mincu v špeciálnej akrylovej kapsule
  • Certifikát autentickosti

Potešte seba alebo svojich blízkych touto jedinečnou mincou z rýdzeho zlata 999/1000 a tak precízne prepracovaným dizajnom viditeľným voľným okom, že z neho nebudete chcieť spustiť zrak!

Zaujala Vás táto jedinečná ponuka a mali by ste záujem o viac numizmatov s touto exkluzívnou špecifikáciou? Pozrite sa aj na ďalšie zaujímavé motívy z našej ponuky a získajte ich tak za ešte výhodnejšiu cenu.


Zlatá minca Liberty Zlatá minca Sovereign Zlatá minca Kengura Objednajte všetky tri mince za ešte lepšiu cenu

A ako dostala kengura svoje meno? Celkom náhodou. Keď posádka moreplavca Jamesa Cooka doplávala k austrálskym brehom, uvideli toto zviera prvýkrát. Pýtali sa domorodcov na jeho meno. Domorodcov oznámil „Gangarru“. James Cook z toho vyvodil „kanguru“, ktoré sa vyvinulo do nami známeho „kangaroo“. Čo James Cook však nevedel, bolo, že „gangarru“ znamenalo „Ja neviem“.

Áno, objednávam si mincu z rýdzeho zlata Kengura za zvýhodnenú cenu 79,95 € (+ 4,99 poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, mincu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Au 999/1000
Priemer:
40 mm
Hmotnosť:
1/200 oz
Kvalita:
Proof - like
Nominálna hodnota:
5 000 frankov
Krajina pôvodu:
Čad
Rok emisie:
2020