Národná Pokladnica vám prináša rýdze zlato dostupné pre každého! Navyše s motívmi mincí kráčajúcej bohyne slobody, legendárneho Sovereignu a kengury, ktoré dozaista pozná celý numizmatický svet. Tieto mince s detailne prepracovaným motívom vznikli podľa designu jedných z najznámejších mincí sveta. Dodnes tieto designy patria medzi najkrajšie návrhy, ktoré boli na minciach zobrazené.

Mince sú vyrazené do 1/200 unca rýdzeho zlata 999/1000. Špeciálna technika razby vám poskytne intenzívnejší zážitok. Maximálnou expanziou zlata vznikli mince s neuveriteľným priemerom 40 mm. Táto "nová dimenzia" umožňuje pozorovať všetky nádherné detaily razieb voľným okom.

Každý averz sa pýši štátnym znakom Čadskej republiky, teda krajiny emitenta. Na znaku môžete vidieť štít s pruhmi a nad ním vychádzajúce slnko. Pruhy reprezentujú vody jazera Čad, slnko reprezentuje nové začiatky. Neváhajte a objednajte si mincu z rýdzeho zlata ešte dnes a dozviete sa viac!

Reverz vyobrazuje hrdo kráčajúcu bohyňu slobody na prvej minci. Druhá znázorňuje legendárneho sv. Juraja v boji s drakom a tretia posledná minca zobrazuje obľúbeného vačkovca kenguru červenú.

Objednávkou získate:

  • Mince za zvýhodnenú cenu
  • Numizmaty z rýdzeho zlata 999/1000
  • Jedinečné priemery 40 mm
  • Numizmaty s veľmi prepracovaným dizajnom
  • Mince v špeciálnej akrylovej kapsule
  • Certifikáty autentickosti

Potešte seba alebo svojich blízkych týmito jedinečnými mincami z rýdzeho zlata 999/1000 a tak precízne prepracovaným dizajnom viditeľným voľným okom, že z neho nebudete chcieť spustiť zrak! Môžete ich získať za veľmi výhodnú cenu!


Zlatá minca Liberty Zlatá minca Sovereign Zlatá minca Kengura

Špecifikácia
Kov:
3 x Au 999/1000
Priemer:
3 x 40 mm
Hmotnosť:
3 x 1/200 oz
Kvalita:
3 x Proof - like
Nominálna hodnota jednej mince:
5 000 frankov
Krajina pôvodu:
Čad
Rok emisie:
2020

Áno, objednávam všetky tri mince z rýdzeho zlata za zvýhodnenú celkovú cenu 194,85 € (+ 5,95 poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, mince môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky budou aj Certifikáty autentickosti. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do 31. apríla 2022 alebo do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.