Dovoľte, aby sme Vám predstavili unikátnu novinku z ponuky Národnej Pokladnice. Ide o limitovanú mincovú sadu, ktorá sa skladá z 12 lichobežníkových mincí, ktoré dohromady tvoria kruh. Každá na svojom averze vyobrazuje jedno zo znamení zverokruhu. Každá minca je navyše zušľachtená rýdzim zlatom 999/1000 a nákladnou farebnou aplikáciou vo farbe nebeskej modrej.

Sada je vernou replikou benátskych hodín, ktoré na sebe majú nápis „Počítam iba šťastné hodiny“. Legenda hovorí, že tvorcom hodín nechali Benátčania vypichnúť obe oči, aby nepostavili podobné hodiny niekde inde. Nepripadá Vám táto legenda podobná s tou o Pražskom orloji?

Vďaka lichobežníkovému tvaru má každá minca rozmer 24,8 x 22,3 milimetrov s hmotnosťou 7,34 gramov. Sada je veľmi striktne limitovaná iba 1 000 kusmi pre zberateľov na celom svete.

Objednávkou získate:

  • 12 mincí tvoriaci kruh
  • Zušľachtenie nákladnou farebnou aplikáciou a rýdzim zlatom 999/1000
  • Striktnú limitáciu iba – 1000 sad
  • Tematickú kazetu vrátane Certifikátu autentickosti

Túto jedinečnú a striktne limitovanú sadu nájdete iba v ponuke Národnej Pokladnice! Inde ju hľadať nemusíte!

Áno, objednávam sadu Benátský zverokruh za cenu 399 € (+ 4,99 poštovné a balné). Cenu sady je možné uhradiť naraz alebo vo forme 12 bezúročných mesačných splátok, 12x 33,25 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, zásielku môžem vrátiť do 14 dní od doručenia. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Spoločne s zásielkou obdržím navyše elegantné balenie a Certifikát autentickosti. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Základný mincový kov
Zušľachtenie:
Rýdze zlato 999/1000
Úprava:
Farebná aplikácia
Rozmer jednej mince:
22,27 x 24,79 mm
Hmotnosť jednej mince:
7,34 g
Kvalita:
Proof-like
N. hodnota jednej mince:
0,5 Crown
Krajina pôvodu:
Gibraltar
Rok emisie:
2022
Limitácia:
1000 sad