Exkluzívna zlatá minca je venovaná čínskemu kalendáru, podľa ktorého nám v roku 2017 vládne Rok Kohúta. Prekrásny numizmat z Veľkej Británie je vyrazený do rýdzeho zlata 999/1000 vo vysokej kvalite.

Oficiálnu mincu emitovala prestížna Britská mincovňa, ktorá je známa svojimi vysokými štandardami kvality. Výnimočnosť tohto zlatého exemplára zdôrazňuje aj jeho striktná limitácia – k dispozícii je len 2088 ks pre celý svet!

Rezerváciou numizmatu získate:

  • Rýdze zlato 999/1000
  • Oficiálnu mincu z Británie
  • Extrémne nízku limitáciu len 2088 ks pre celý svet
  • Certifikát autentickosti a elegantný box

Autorom grafického návrhu s kohútom je slávny čínsky grafik Wuon-Gean Ho. Numizmat, ktorý na averze zdobí piaty portrét kráľovnej, je uložený do dizajnovej kazety, ktorá umocňuje jeho jedinečnosť. Súčasťou zásielky je tiež Certifikát autentickosti potvrdzujúci všetky vyššie uvedené parametre.

Kohút je jedným zo zvierat čínskeho lunárneho kalendára. Rok Osamelého kohúta začína 28. januára 2017 a končí 15. februára 2018. Osamelý kohút vystrieda vo vládnutí Ohnivú opicu a po ňom bude nasledovať rok, ktorému bude vládnuť Pes odchádzajúci do hôr.

Získajte tento mimoriadny exemplár, vyobrazujúci Rok Kohúta v rýdzom zlate! V ponuke Národnej Pokladnice je len 10 ks!

Áno, objednávam si zlatú mincu Rok kohúta za cenu € 329 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze zlato 999/1000
Priemer:
16,5 mm
Hmotnosť:
3,13 g
Kvalita:
Brilliant Uncirculated
Nominálna hodnota:
10 libier
Krajina pôvodu:
Veľká Británia
Rok emisie:
2017
Limitácia:
2088 ks pre celý svet