JULIUS CAESAR V RÝDZOM ZLATE

Prekrásna minca Julius Caesar v rýdzom zlate 999/1000 predstavuje unikátnu repliku originálnej antickej mince, ktorú nechal vyraziť sám Julius Caesar, jeden z najznámejších rímskych císarov. Zaujímavosťou je, že táto minca s jeho portrétom bola ako jediná razená ešte počas jeho života.

Táto minca je úplne presnou replikou antického originálu a je zároveň súčasným oficiálnym platidlom v krajine emitenta. Je razená v tej najvyššej mincovej kvalite s použitím najnovšej špeciálnej technológie, ktorá umožňuje znázorniť aj tie najmenšie detaily. Ide o úžasnú kombináciu modernej mincovej techniky a dávnej numizmatickej histórie ľudstva. A tak teraz je minca ešte krajšia, ako samotný originál!

Zlatá minca Julius Caesar je v numizmatike obzvlášť jedinečná, pretože je jednou z prvých mincí, na ktorej je vyrazený portrét vládcu. Koluje legenda, že za razbu práve tejto mince, ktorou chcel Caesar dokázať svoju dominantnosť nad senátom, zaplatil rímsky cisár svojím životom.

RÍMSKE IMPÉRIUM A JEHO CISÁRI


Zlatá minca Julius Caesar je prvá minca, ktorá otvára fascinujúcu kolekciu Rímske impérium a jeho císari. Caesar, plným menom Gaius Julius Caesar bol rímsky generál a štátnik, dobyvateľ Galie, víťaz občianskej vojny 49-45 pred n. l. a diktátor v období 46-44 pred n. l., ktorý priniesol sériu politických a sociálnych reforiem. Bol zavraždený skupinou šľachticov a senátorov počas sprisahania.

Kolekciu tvoria mince s predstaviteľmi rímskeho impéria, ktoré sú razené do 24-karátového zlata. Vďaka výnimočnej tématike vzbudzuje táto neopakovateľná kolekcia Rímske impérium a jeho cisári veľký záujem medzi zberateľmi. Výnimočnosť kolekcie vyzdvihuje priemer jednotlivých mincí, ktorý má len 11,8 mm, ako aj hmotnosť len 0,5 g. Ešte donedávna nebolo totiž razenie mincí s tak malým priemerom možné z dôvodu technologických obmedzení.

  • Kolekciu „Rímske impérium a jeho cisári“ tvoria repliky antických mincí
  • Mince predstavujú najslávnejších cisárov Rímskeho impéria s hlavnými symbolmi Ríma
  • V kolekcii sa nachádzajú mince s vyobrazením: Romula a Rémusa, Marca Aurelia, Nera a mnohých ďalších

Mince s vyobrazením Romula a Rémusa, Marca Aurelia, Nera a mnohých ďalších

ZADARMO:

  • Každá minca obsahuje vlastný Certifikát autentickosti
  • Ku každej minci Vám taktiež bude doručená Sprievodná karta, ktorá Vám priblíži históriu antického Ríma
  • Súčasťou kolekcie je estetická kazeta na uloženie mincí
  • Každú kolekciu dotvára Certifikát vlastníctva vydaný na Vaše meno s priradeným individuálnym číslom zbierky
  • Prísny limit kolekcií, iba 1 000ks na Slovensku!

Bohaté príslušenstvo zadarmo!


Neváhajte si objednať túto jedinečnú kolekciu už dnes!

Áno, chcem začať zbierať zlaté mince Rímske impérium a jeho cisári. Objednávam si prvú mincu Julius Caesar za zvýhodnenú cenu iba € 49,95 vrátane poštovného a balného (namiesto € 89,95). Peniaze nezasielam dopredu, zlatá minca J. Caesar bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si mincu J. Caesara ponechám, objednám si tak ďalšie zlaté mince z kolekcie Rímske impérium a jeho cisári. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu € 89,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Každú zlatú mincu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola zlatá minca zakúpená. Zbieranie mincí z kolekcie Rímske impérium a jeho cisári môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31.5.2019, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku zlatých mincí z kolekcie Rímske impérium a jeho cisári a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie mince z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Rýdzosť:
999/1000
Kov:
Zlato
Kvalita:
BU
Hmotnosť:
0,5 g
Priemer:
11,8 mm
Nominálna hodnota:
1 dolár
Krajina emitenta:
Palau