700. výročie narodenia Karola IV. v rýdzom striebre!

Máte záujem stať sa vlastníkom pôsobivej numizmatickej monografie - najvýznamnejšieho panovníka vrcholného stredoveku?

"Najväčší Čech", ako ho titulujú naši západní susedia, totiž nepatrí len Čechom, ale svojou politikou ovplyvnil aj slovenské dejiny. Navyše je historickou postavou európskeho formátu a to, čo po sebe zanechal, ďaleko presahuje rámec jedného štátu, patrí do duchovného a kultúrneho dedičstva celej Európy.

Neváhajte a objednajte si prvú medailu z originálnej kolekcie Život Karola IV.! Výnimočnú zbierku predstavujúcu najdôležitejšie míľniky a činy velikána Karola IV., zahajuje detailne spracovaná medaila 700. výročie narodenia Karola IV. v rýdzom striebre. Pri objednávke tohto numizmatu POŠTOVNÉ NEPLATÍTE!

Táto nádherná medaila je vyrazená do rýdzeho striebra 999/1000 za dodržania veľmi prísnych podmienok. Spoločne s ňou získate elegantný numizmatický album celkom ZADARMO.

Numizmatický album

Vďaka razbe v najvyššej kvalite (proof) sú motívy averzu i reverzu prepracované do najmenších detailov. Na averze vidíme detailný portrét Karola IV. Na reverze medaily je Karolov korunovačný kríž v kombinácii s fiálami, štylizovaná koruna s ľaliami. Uprostred je iniciála, ktorou začína väčšina dokumentov a nariadení Karola IV. Autorom návrhov je akademický sochár Vladimír Oppl, tvorca designu českej dvadsaťkorunovej mince a najkrajšej zlatej mince na svete!

Kolekcia Život Karola IV.

Panovník, ktorý ovládol Európu v 3 rôznych kovoch

Preneste sa do 14. storočia, do fascinujúcej doby Karola IV.! Vďaka medailám z tejto kolekcie budete mať vo svojej zbierke nádherné numizmaty a zároveň sa dozviete mnoho zaujímavostí o najvýznamnejšom európskom panovníkovi a jeho zásluhách.

Objednávkou získate:

  • Prvú medailu z rýdzeho striebra "700. výročie narodenia Karola IV." za zvýhodnenú cenu € 39,95 a POŠTOVNÉ NEPLATÍTE
  • Právo na odoberanie ďalších 5 numizmatov v zbierke zušľachtených rýdzim zlatom, každú za cenu € 39,95 a najvzácnejší siedmy kúsok - medailu zo 14-karátového zlata za výnimočnú cenu € 149,95 (+ 3,95 eur poštovné a balné)
  • Nádherný zakladač ZADARMO, do ktorého si všetky numizmaty prehľadne uložíte
  • Certifikáty autentickosti osvedčujúce kvalitu všetkých numizmastov

Národná Pokladnica Vám garantuje pravosť a hodnotu všetkých numizmatov.

Zbieranie medailí môžete v prípade záujmu kedykoľvek aj ukončiť. Všetky prijaté rezervácie budú prísne posudzované v poradí, v akom ich prijmeme. Prosím kontaktujte nás čo najskôr pre potvrdenie objednávky.

Narodenie dlho očakávaného prvorodeného syna Jána Luxemburského a Elišky Přemyslovny sa stalo symbolom nádeje zachovania rodu a zárukou pevnosti jeho spoločenského postavenia. Z malého dediča trónu sa nakoniec stal Karol IV. najvýznamnejším panovníkom vrcholného stredoveku.

Ďalšie nádherné kúsky z kolekcie:

Pamätná medaila Karol IV. zušľachtená rýdzim zlatom Pamätná medaila Karol IV. zušľachtená rýdzim zlatom Pamätná medaila Karol IV. zušľachtená rýdzim zlatom
Pamätná medaila Karol IV. zušľachtená rýdzim zlatom Pamätná medaila Karol IV. zušľachtená rýdzim zlatom Pamätná medaila Karol IV. zo 14-karátového zlataPosledná medaila je zo 14-karátového zlata

Áno, chcem začať zbierať medaily z kolekcie Život Karola IV. Objednávam si prvú striebornú medailu 700. výročie narodenia Karola IV. za zvýhodnenú cenu € 39,95 vrátane poštovného a balného. Peniaze nezasielam dopredu, strieborná medaila 700. výročie narodenia Karola IV. bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Pokial si striebornú medailu 700. výročie narodenia Karola IV ponechám, objednám si tak 5 ďalších medailí zušľachtených rýdzim zlatom, každú za cenu 39,95 (+ € 3,95 poštovné a balné) a poslednú siedmu medailu zo 14-karátového zlata za cenu € 149,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Tie budem dostávať približne raz za mesiac. Každú medailu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená. Zbieranie medailí z kolekcie Život Karola IV. môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu s.r.o. písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2023, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku medailí z kolekcie Život Karola IV. a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie medaily z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Priemer:
33 mm
Hmotnosť:
15,5 g
Kvalita:
Najvyššia kvalita - leštené razidlo
Krajina pôvodu:
Česká republika
Limitácia:
5000