Ako náš verný zákazník máte možnosť získať ucelenú kolekciu 5 medailí venovaných našej kráľovnej Márii Terézii. Teraz máte možnosť získať prvú medailu „Korunovácia v Bratislave“ za dočasne zvýhodnenú cenu 19,95 €. Obdržíte tak medailu vytvorenú na motív vzácnej zlatej medaily polovice 18. storočia. Tento exemplár zušľachtený rýdzim zlatom bol vyrazený v tej najvyššej kvalite razby - lešteným razidlom, čo umožňuje precízne znázorniť aj tie najmenšie detaily.

Získajte 50% zľavu a darček zadarmo!

Medaila venovaná 280. výročiu uhorskej korunovácie je prvou medailou z kolekcie, ktorá pripomína významné okamihy zo života tejto panovníčky. Každá medaila jedinečnej kolekcie je zušľachtená rýdzim zlatom a je razená v najvyššej mincovej kvalite – Proof. Limitácia kolekcie je pevne stanovená na symbolických 1741 kusov pre celé Slovensko. K razbe je priložený Certifikát autentickosti potvrdzujúci pravosť a kvalitu. Ako darček získate aj elegantné vreckové zrkadlo.

AVERZ REVERZ
Mária Terézia počas tradičnej jazdy na pahorok v rámci korunovácie za uhorskú kráľovnú. V pozadí Dunaj, hrad a Prešporok (Bratislava). Replika 30 grajciarovej mince z 18. storočia s rokom uhorskej korunovácie.

Averz medaily je reprodukcia veľmi vzácnej zlatej medaily Antona Franza Widemanna, najúspešnejšieho a najobľúbenejšieho medailistu Márie Terézie, z roku 1741.

Príslušenstvo ZADARMO!

Objednaním tejto medaily získate:

 • Medailu zušľachtenú rýdzim (24‑karátovým) zlatom
 • Album na uchovanie a prezentáciu medaile
 • Certifikát autentickosti potvrdzujúci kvalitu medaily
 • Najvyššiu kvalitu razby - leštené razidlo
 • Elegantné vreckové zrkadlo
 • Právo na pravidelné odoberanie medailí z kolekcie Mária Terézia
 • Darčeky v ďalších zásielkach

Získajte svoju medailu Korunovácia Márie Terézie v Bratislave teraz za výnimočnú zvýhodnenú cenu len 19,95 € (namiesto 39,95 €) a poštovné neplatíte!

Darček pri okamžitej rezervácii - elegantné vreckové zrkadlo ZADARMO

Exkluzívna kolekcia v ponuke Národnej Pokladnice!

Národná Pokladnica Vám s hrdosťou predstavuje jedinečnú kolekciu pamätných medailí „Mária Terézia“, ktorú otvára medaila venovaná korunovácii v Bratislave. Kolekcia medailí bola pripravená pri príležitosti 280. výročia uhorskej korunovácie.

Tieto medaily zušľachtené rýdzim (24-karátovým) zlatom Vám umožnia si pripomenúť dôležité úlohy a role ženy, ktorá svojou prácou a prístupom zmenila naše dejiny. Celkovo sa jedná o 5 zlatom zušľachtených medailí, ktoré pripomínajú okrem korunovácie v Bratislave aj korunováciu v Prahe, dôležité reformy, manželstvo s cisárom a ich potomkov, ktorí sa vo svete nestratili.

Ďalšie medaily v kolekcii

Všetky medaily kolekcie sú razené v najvyššej kvalite – Proof - lešteným razidlom. Ku každej medaile je pripojený Certifikát autentickosti poskytujúci záruku pravosti, rýdzosti vzácneho kovu a najvyššej kvality razby. Zároveň máte možnosť objednať si aj špeciálnu zlatú 14-karátovú medailu, s portrétom Márie Terézie.

Široké príslušenstvo zadarmo!

Okrem samotných medailí získate v priebehu zbierania aj veľkoformátovú mapu habsburskej monarchie, ktorá poukazuje na rozsiahle územia pod patronátom predkov Márie Terézie. Zároveň získate ilustrovanú brožúru o živote našej kráľovnej a navyše jednu zlatom zušľachtenú 33mm pamätnú medailu s jej portrétom a samozrejme aj certifikátom.

Kolekcia je limitovaná na symbolických 1741 kusov pre celé Slovensko.

Pri zbieraní kolekcie navyše ZADARMO získate:

Príslušenstvo ZADARMO!

 • Certifikát autentickosti ku každej medaile
 • Elegantné vreckové zrkadlo
 • Ilustrovaná brožúra o živote Márie Terézie (v ďalších zásielkach)
 • Veľkoformátová mapa habsburskej monarchie (v ďalších zásielkach)
 • Certifikát vlastníctva kolekcie
 • Zlatom zušľachtenú 33mm medailu s portrétom kráľovnej (v ďalších zásielkach)

Áno, chcem začať zbierať pozlátené pamätné medaily kolekcie Mária Terézia. Objednávam si prvú medailu Korunovácia v Bratislave za zvýhodnenú cenu iba 19,95 vrátane poštovného a balného (namiesto 39,95 €). Peniaze nezasielam dopredu, pozlátená medaila Korunovácia v Bratislave zo základného kovu bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu Korunovácia v Bratislave ponechám, objednám si tak ďalšie pamätné medaily z kolekcie Mária Terézia. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu 39,95 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Každú pozlátenú medailu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola pamätná medaila zakúpená. Zbieranie pamätných medailí z kolekcie Mária Terézia môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku medailí z kolekcie Mária Terézia a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie medaily z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Meď a nikel
Zušľachtenie:
Rýdze zlato (24-karátové)
Priemer:
38,6 mm
Hmotnosť:
28 g
Kvalita:
Najvyššia - Proof
Limitácia:
1741 ks