25. výročie vzniku Slovenskej republiky

Jubilejná pamätná medaila z rýdzeho striebra 

Pripomíname si pi prelomovú udalosť v našich dejinách!  V roku 2018 oslávime už 25 rokov našeho samostatného Slovenska a Národná Pokladnica si túto unikátnu príležitosť uctí prekrásnym numizmatom.

Prekrásna medaila venovaná  25. výročiu vzniku samostatnej Slovenskej republiky bola vyrazená do rýdzeho striebra 999/1000 v najvyššej kvalite razby - špeciálnym lešteným razidlom. Numizmat predstavuje unikátnu spomienku na udalosť, ktorá je jednou z najvýznamnejších v histórii Slovenska.

Rezerváciou striebornej medaily „25. výročie vzniku Slovenska“ získate:

  • Razbu do rýdzeho striebra 999/1000
  • Medailu pripomínajúcu prelomovú udalosť našej histórie
  • Najvyššiu kvalitu razby – leštené razidlo
  • Certifikát autentickosti

Na averze medaily sú vyobrazené roky výročia 1993-2018, lipové listy po obvode, mapa a znak Slovenska s trikolórou. Pre Slovanov je lipa symbolom lásky, slovanskej vzájomnosti a priateľstva. Reverz vyobrazuje orla letiaceho nad Kriváňom, po obvode je  medaila lemovaná lipovými listami a nápisom „25. výročie vzniku Slovenskej republiky". 

Výtvarný návrh pamätnej striebornej medaily pochádza z dielne významného slovenského medailéra Mgr. Art Miroslava Hrica, ArtD., autora mnohých oceňovaných pamätných numizmatov.

Emisia s motívom „25. výročie vzniku Slovenska“ je prísne limitovaná, čo tiež zvyšuje jej hodnotu. Ku každému exempláru je priložený Certifikát autentickosti potvrdzujúci jeho pravosť, rýdzosť vzácneho kovu a najvyššiu kvalitu razby.

Samostatná Slovenská republika vznikla 1. januára 1993 ako nástupnícky štát Česko-Slovenska. Stalo sa tak po 75 rokoch spoločnej existencie štátu Čechov a Slovákov, a to na základe ústavného zákona schváleného Federálnym zhromaždením ČSFR. V roku 2018 si pripominieme okrúhle 25. výročie udalosti, ktorá je jednou z najvýznamnejších v histórii Slovenska.

Získajte striebornú pamiatku na prelomovú udalosť v našej histórii a oslávte 25. výročie vzniku samostatnej Slovenskej republiky!  

 

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Priemer:
33 mm
Hmotnosť:
15,5 g
Kvalita:
Najvyššia kvalita razby - leštené razidlo
Krajina pôvodu:
Slovensko
Rok emisie:
2017
Limitácia :
5 000 ks

Áno, objednávam si striebornú medailu "25. výročie Slovenskej republiky  za cenu € 14,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.