Medaila venovaná 280. výročiu uhorskej korunovácie vyobrazuje Máriu Teréziu počas tradičnej jazdy na korunovačný pahorok. Jedná sa o prvú medailu z kolekcie, ktorá pripomína významné okamihy zo života tejto panovníčky. Každá medaila jedinečnej kolekcie je zušľachtená rýdzim zlatom a je razená v najvyššej mincovej kvalite – Proof. Limitácia kolekcie je pevne stanovená na symbolických 1741 kusov pre celé Slovensko.

Získajte 50% zľavu a darček zadarmo!

Ako držiteľ medaily "Mária Terézia" máte možnosť doplniť si svoj jedinečný album. Teraz máte možnosť získať medailu „Korunovácia v Bratislave“ za dočasne zvýhodnenú cenu 19,95 €. Obdržíte tak medailu vytvorenú na motív vzácnej zlatej medaily polovice 18. storočia. Tento exemplár zušľachtený 24-karátovým zlatom bol vyrazený v tej najvyššej kvalite razby - lešteným razidlom, čo umožňuje precízne znázorniť aj tie najmenšie detaily. K medaile je priložený Certifikát autentickosti potvrdzujúci pravosť a kvalitu. Ako darček získate s druhou zásielkou elegantné vreckové zrkadlo.

Averz zobrazuje Máriu Teréziu počas tradičnej jazdy na pahorok v rámci korunovácie za uhorskú kráľovnú. V pozadí Dunaj, hrad a Prešporok (Bratislava).
Reverz je reprodukcia 30 grajciarovej mince z 18. storočia s rokom uhorskej korunovácie.

Mária Terézia - kolekcia medailí uctená rýdzim zlatom!

Objednaním tejto medaily získate:

  • Medailu zušľachtenú rýdzim (24-karátovým) zlatom
  • Certifikát autentickosti potvrdzujúci kvalitu razby
  • Najvyššiu kvalitu razby - leštené razidlo
  • Elegantné vreckové zrkadlo (získate s druhou zásielkou)
  • Právo na pravidelné odoberanie medailí z kolekcie Mária Terézia

Získajte svoju medailu Korunovácia Márie Terézie v Bratislave teraz za výnimočnú zvýhodnenú cenu len 19,95 € (namiesto 39,95 €) a poštovné neplatíte!

Exkluzívna kolekcia v ponuke Národnej Pokladnice!

Národná Pokladnica Vám s hrdosťou predstavuje jedinečnú kolekciu pamätných razieb „Mária Terézia“, ktorú otvára medaila venovaná korunovácii v Bratislave. Kolekcia razieb bola pripravená pri príležitosti 280. výročia uhorskej korunovácie.

Tieto medaily zušľachtené rýdzim (24-karátovým) zlatom Vám umožnia si pripomenúť dôležité úlohy a role ženy, ktorá svojou prácou a prístupom zmenila naše dejiny.

Ďalšie medaily v kolekcii

Všetky medaily kolekcie sú razené v najvyššej kvalite – Proof - lešteným razidlom. Ku každej razieb je pripojený Certifikát autentickosti poskytujúci záruku pravosti, rýdzosti vzácneho kovu a najvyššej kvality razby. Zároveň máte možnosť objednať s aj najvzácnejší kúsok - špeciálnu zlatú 14-karátovú medailu, s portrétom Márie Terézie.

Mária Terézia - kolekcia medailí uctená rýdzim zlatom!

Kolekcia je limitovaná na symbolických 1741 kusov pre celé Slovensko.

Pri zbieraní kolekcie navyše ZADARMO prijmete:

  • Certifikát autentickosti ku každej medaile
  • Elegantné vreckové zrkadlo s druhou zásielkou
  • Certifikát vlastníctva kolekcie

Áno, chcem začať zbierať pozlátené pamätné medaily kolekcie Mária Terézia. Objednávam si prvú medailu Korunovácia v Bratislave za zvýhodnenú cenu iba 19,95 vrátane poštovného a balného (namiesto 39,95 €). Peniaze nezasielam dopredu, pozlátená medaila Korunovácia v Bratislave zo základného kovu bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu Korunovácia v Bratislave ponechám, objednám si tak ďalšie pamätné medaily z kolekcie Mária Terézia. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu 39,95 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Každú pozlátenú medailu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola pamätná medaila zakúpená. Zbieranie pamätných medailí z kolekcie Mária Terézia môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku medailí z kolekcie Mária Terézia a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie medaile z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Meď a nikel
Zušľachtenie:
Rýdze zlato (999/1000)
Priemer:
38,61 mm
Hmotnosť:
28 g
Kvalita:
Najvyššia - Proof
Limitácia :
Symbolických 1741 kolekcií