275. výročie korunovácie uctené rýdzim zlatom a striebrom

Medaila „275. výročie korunovácie Márie Terézie“ bola emitovaná na počesť jedinečnej historickej udalosti. Pripomína už 275 rokov od korunovácie legendárnej európskej panovníčky Márie Terézie na uhorskú kráľovnú. Medaila je plátovaná rýdzim striebrom 999/1000, pričom zvýraznenie detailov zlatom vzniklo ručným selektívnym pozlátením.

Mária Terézia sa stala kráľovnou na základe pragmatickej sankcie, podľa ktorej sa v otázke nástupníctva mohlo ísť aj v ženskom potomstve. Veľkolepá korunovácia Márie Terézie za prvú uhorskú kráľovnú sa konala 25. júna 1741 v Dóme sv. Martina v Bratislave. Na počesť blížiaceho sa výročia tohto slávnostného aktu emitovala Národná Pokladnica pamätnú medailu, ktorú nájdete exkluzívne len v jej ponuke. Emisia bola vyrazená v najvyššej kvalite razby, vďaka čomu môžete obdivovať aj tie najmenšie detaily zobrazeného motívu.

Objednávkou numizmatu získate:

  • Medailu zušľachtenú rýdzim striebrom 999/1000
  • Detaily zvýraznené rýdzim zlatom pomocou selektívneho pozlátenia
  • Spomienku na veľkolepú historickú udalosť
  • Certifikát autentickosti potvrdzujúci pravosť a kvalitu
  • Najvyššiu kvalitu razby

Na reverze tejto exkluzívnej medaily je zachytená umelecky stvárnená scéna z korunovácie Márie Terézie v Dóme sv. Martina v Bratislave. Kľúčovým prvkom na averze numizmatu je vyobrazená koruna z katedrálnej veže Dómu sv. Martina. Okraj lemuje nápis „275. výročie korunovácie Márie Terézie“. V strede medaily je vyobrazená koruna ako symbol korunovácie spojenej s Bratislavou.

Autorom emisie „275. výročie korunovácie Márie Terézie“ je známy slovenský umelec, Prof. Patrik Kovačovský Mgr. Art, ktorý medailu navrhol exkluzívne pre Národnú Pokladnicu.

Hodnotu tejto krásnej emisie zvyšuje aj jej prísna limitácia. Národná Pokladnica garantuje, že rezervácie budú posudzované podľa poradia, v akom ich prijmeme. Každá rodina môže poslať iba jednu rezerváciu. Medailu „275. výročie korunovácie Márie Terézie“ Vám ponúkame za zvýhodnenú cenu € 14,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Ku každému exempláru je priložený Certifikát autentickosti potvrdzujúci jeho pravosť, parametre a najvyššiu kvalitu razby.

S objednávkou nie sú spojené žiadne dodatočné náklady ani žiadne riziko, keďže je medailu možné vrátiť do 14 dní od dátumu jej doručenia.

Špecifikácia
Kov:
Meď
Priemer:
45 mm
Hmotnosť:
35 g
Kvalita:
Leštené razidlo
Krajina pôvodu:
Slovenská republika
Rok emisie:
2016

Áno, objednávam si medailu „Korunovácia Márie Terézie“ vrátane Certifikátu autentickosti. Zatiaľ neposielam žiadne peniaze. Ak bude moja objednávka akceptovaná, dostanem potvrdenie e-mailom. Do 14 dní mi bude doručená medaila „Korunovácia Márie Terézie“ vrátane Certifikátu autentickosti osvedčujúceho jej pravosť; to všetko za príležitostnú cenu iba € 14,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Cena za medailu je splatná pri prevzatí dobierky. Účet bude súčasťou zásielky.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Ponuka platí do vypredania zásob.