Dovoľte nám predstaviť unikátnu pamätnú medailu Pravda víťazí, svätý Václav vyrazenú do 14-karátového zlata 585/1000 v najvyššej kvalite razby Proof. Ide o najcennejšiu medailu Vašej kolekcie Naši prezidenti. Táto drahocenná medaila dopĺňa ďalšie krásne pamätné medaily zušľachtené rýdzim zlatom, ktoré zobrazujú Československých prezidentov. Medaila Pravda víťazí, svätý Václav je v predaji exkluzívne iba v ponuke Národnej Pokladnice, navyše teraz Vám ju ponúkame za špeciálnu cenu len 159,99 €.

Mincovým kovom medaily je 14-karátové zlato 585/1000, hmotnosť každého exemplára je 1,20 gramov a priemer dosahuje 18 milimetrov. Medaila je razená lešteným razidlom. Hodnotu zlatej pamätnej medaily zvyšuje aj striktná limitácia iba 5000 kusov na celom svete.

Na averze medaily je zachytený portrét svätého Václava s prilbicou a drôtenou košeľou, ktorý v jednej ruky drží lipovú vetvičku a v druhej prápor. Ďalej je na averze zvečnený nápis PRAVDA VÍŤAZÍ a dátum 28. 10. 1918, ktorý symbolizuje deň vzniku samostatného československého štátu. Na reverze je vyobrazený dvojchvostý lev s korunkou na hlave, lipové vetvičky a odpis REPUBLIKA ČESKOSLOVENSKÁ.

Objednajte si medailu zo 14-karátového zlata 585/1000 ešte dnes!

Áno, objednávam si zlatú pamätnú medailu „Pravda víťazí, svätý Václav“ za cenu 159,99 € (+ 4,99 poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, medailu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
14-karátové zlato 585/1000
Priemer:
18 mm
Hmotnosť:
1,20 g
Kvalita:
Najvyššia kvalita razby Proof
Rok emisie:
2021
Limitácia:
5000