Rok 2017 - výročia legendárnych slovenských osobností

Na Slovensku si v roku 2017 pripomíname viaceré výročia významných osobností, ktoré zanechali významnú stopu v našej histórii a kultúre. Národná Pokladnica preto s hrdosťou predstavuje unikátnu sadu krásnych 5 medailí z rýdzeho striebra, ktorou uctieva tie najvýznamnejšie výročia.

Exkluzívna sada, ktorú nájdete len v ponuke Národnej Pokladnice, obsahuje celkom až 100 g rýdzeho striebra 999/1000. Každá pamätná medaila v sade je vyrazená z 20 g čistého striebra v najvyššej kvalite razby- lešteným razidlom. Atraktivitu numizmatov zvyšuje aj ručné zdobenie 24-karátovým zlatom a vyobrazené osobnosti sa krásne vynímajú na priemere 40 mm.

Balenie tejto sady je skutočne výnimočné. Medaily dostanete zabalené v exkluzívnom drevenom ráme, ktorý slúži nielen k efektnému vystaveniu numizmatov, ale je možné si ho zavesiť aj na stenu. Tento komplet je tak nielen zberateľsky vzácny ale môže sa stať skutočnou ozdobou Vášho domova.

Sada piatich strieborných medailí v exkluzívnom ráme je striktne limitovaná - k dispozícii je iba 99 sád pre celý svet!

Rezerváciou sady získate:

  • 100 g rýdzeho striebra 999/1000
  • 5 medailí pripomínajúcich významné osobnosti
  • Selektívne zušľachtené 24-karátovým zlatom
  • Najvyššia mincová kvalita - leštené razidlo
  • Exkluzívne balenie - rám na zavesenie a vystavenie numizmatov

Výročná sada 5 medailí v exkluzívnom ráme je prísne limitovaná - k dispozícii je len 99 ks pre celý svet!

Ktoré osobností a ich výročia si pripomíname striebornými medailami v sade?

145. výročie narodenia Ľudmily Podjavorinskej

255. výročie narodenia Antona Bernoláka

145. výročie úmrtia Andreja Sládkoviča

150. výročie narodenia Boženy Slančíkovej - Timravy

200. výročie narodenia Jozefa Miloslava Hurbana

Uctite si osobnosti, ktoré zanechali stopu v našich dejinách výročnou sadou medailí z rýdzeho striebra! Významné výročia roku 2017 v exkluzívnom drevenom ráme! Exkluzívnu striebornú sadu nájdete len v ponuke Národnej Pokladnice!

Áno, objednávam si výročnú sadu 5 strieborných medailí v ráme za cenu € 399 (+ 5,95 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a exkluzívny rám. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Striebro 999/1000
Zušľachtenie:
Rýdze zlato 999/1000
Priemer medailí:
40 mm
Hmotnosť:
5 x 20 g = 100 g
Kvalita:
Najvyššia kvalita razby - leštené razidlo
Krajina pôvodu:
Slovensko
Rok emisie:
2017