Najvýznamnejšie slovenské výročia roku 2017 na unikátnych pamätných medailách

Jozef Miloslav Hurban zušľachtená rýdzim zlatom!

Doplňte si do Vášho numizmatického zakladača, ktorý ste získali zadarmo, aj ďalšie pamätné emisie a vlastnite tak ucelenú zbierku pripomínajúcu najvýznamnejšie slovenské jubileá roku 2017!

Medaila, ktorá otvára zbierku, je venovaná jednému z najvýznamnejších predstaviteľov Slovenska v boji za samostatnosť, ktorým bol bezpochyby Jozef Miloslav Hurban. S úctou k tomuto národnému buditeľovi si v roku 2017 pripomíname 200. výročie jeho narodenia.

Táto medaila ponúkaná pri príležitosti jedinečného jubilea bola zušľachtená rýdzim zlatom 999/1000 a vyrazená za dodržania veľmi prísnych podmienok.

Numizmat bol vyrazený v tej najvyššej kvalite razby - špeciálnym lešteným razidlom, vďaka čomu môžete obdivovať aj tie najmenšie detaily zobrazeného motívu.

Rezerváciou numizmatu získate:

  • Medailu zušľachtenú rýdzim zlatom
  • Najvyššiu kvalitu razby – leštené razidlo
  • Certifikát autentickosti
  • Limitovanú edíciu k najvýznamnejším výročiam roku 2017 na Slovensku

Emisia je prísne limitovaná, nájdete ju len v ponuke Národnej Pokladnice. Ku každému exempláru je priložený Certifikát autentickosti potvrdzujúci jeho pravosť a kvalitu. Neváhajte a staňte sa majiteľom jednej z nich!

Kolekcia Najvýznamnejšie slovenské výročia roku 2017

Pozlátená medaila J. M. Hurban ponúkaná pri príležitosti 200. výročie narodenia tohto slovenského velikána je prvou emisiou z jedinečnej kolekcie Najvýznamnejšie slovenské výročia roku 2017. Počet kolekcií je prísne limitovaný – iba 2000 zberateľov sa stane hrdými majiteľmi tejto zlatom zušľachtenej kolekcie.

Súčasťou kolekcie Najvýznamnejšie slovenské výročia roku 2017 je jedinečné príslušenstvo ZADARMO:

  • Certifikát autentickosti ku každej medaile potvrdzujúci pravosť emisie a rýdzosť drahého kovu
  • Zakladač k prezentácii a bezpečnému uloženiu Vašich cenných numizmatov

Kolekcia Najvýznamnejšie slovenské výročia roku 2017 obsahuje medaily s významnými jubileami, ktoré si v roku 2017 na Slovensku pripomíname. Vo Vašej zbierke sa budú vynímať takí velikáni ako napríklad Andrej Sládkovič, Božena Slančíková-Timrava, Ľudmila Podjavorinská, alebo Anton Bernolák.

Cena prvej emisie je len € 39,95. Poštovné hradíme za Vás. Cena ďalších medailí v kolekcii je € 39,95 (+ € 3,95 poštovné a balné).

Ako súčasť zbierky získate ZADARMO Certifikát autentickosti ku každej emisii.

Elegantný numizmatický zakladač ste od Národnej Pokladnice získali ZADARMO. Doplňte si do neho aj ďalšie pamätné emisie pripomínajúce najvýznamnejšie slovenské jubileá v roku 2017! Stačí si objednať pamätnú medailu J. M. Hurban a na základe tejto objednávky budete približne každý mesiac dostávať ďalšie pamätné medaily z kolekcie Najvýznamnejšie slovenské výročia roku 2017, každú za cenu € 39,95 (+ € 3,95 poštovné a balné).

Každú emisiu môžete vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takom prípade Vám Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola pozlátená medaila zakúpená.

Áno, chcem začať zbierať pozlátené pamätné medaily z kolekcie Najvýznamnejšie slovenské výročia roku 2017. Objednávam si prvú medailu J. M. Hurban za cenu € 39,95 vrátane poštovného. Peniaze nezasielam dopredu, pozlátená medaila J. M. Hurban bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu J. M. Hurban ponechám, objednám si tak ďalšie pamätné medaily z kolekcie Najvýznamnejšie slovenské výročia roku 2017. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu € 39,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Každú pozlátenú medailu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola pamätná medaila zakúpená. Zbieranie pamätných medailí z kolekcie Najvýznamnejšie slovenské výročia roku 2017 môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. 12. 2017, alebo pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku pamätných medailí z kolekcie Najvýznamnejšie slovenské výročia roku 2017 a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie pozlátené medaily z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Základný kov
Priemer:
40 mm
Hmotnosť:
29 g
Kvalita:
Najvyššia kvalita razby - leštené razidlo
Krajina pôvodu:
Slovenská republika
Rok emisie:
2017