Spoločný reverz

Vzhľadom na zvýšený záujem o exkluzívne strieborné numizmaty by som Vám rád predstavil výnimočnú striebornú sadu dvoch medailí s veľmi nízkou limitáciou a nezvyčajne vysokým reliéfom! Vám, ako váženému zákazníkovi Národnej Pokladnice, som si dovolil zaistiť prednostnú rezerváciu tejto pamätnej sady medailí pripomínajúcich výročie korunovácie Františka Jozefa I. a Alžbety Bavorskej, zvanej Sisi.

Exkluzivitu sady umocňuje parciálne zušľachtenie rýdzim zlatom 999/1000 pozdĺž okružia. Obe medaily sú individuálne číslované a tak každý z iba 499 majiteľov bude vlastniť originál!

Na razbu každej medaily boli použité 3 unce (93,3 gramov) rýdzeho striebra 999/1000.

Hneď na prvý pohľad si na oboch medailách všimnete extrémne vysoký reliéf dosahujúci 3 milimetre. Ten, spoločne s úctyhodným priemerom medailí - 50 milimetrov, tvorí pomyselný vrchol modernej numizmatiky.

Limitovanú pamätnú sadu František Jozef I. & Alžbeta Bavorská nikde inde nenájdete, iba v ponuke Národnej Pokladnice!

Aby sme Vám uľahčil rozhodovanie, ponúkame Vám medailu so zľavou 100 € a možnosť zaplatiť v desiatich bezúročných pohodlných splátkach - 10 x 79,90 €! – medaily/sadu?

Áno, objednávam si striebornú sadu František Jozef I. a Sisi za zvýhodněnú cenu € 799 (+ 4,99 € poštovné a balné). Cenu sady je možné uhradiť naraz alebo vo forme  10 bezúročných mesačných splátok, 10x 79,90 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, sada bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, sadu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola sada zakúpená. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Zušľachtenie:
Rýdze zlato 999/1000
Priemer:
2 x 50 mm
Hmotnosť:
2 x 93,3 g
Kvalita:
Antique finsh
Krajina pôvodu:
Slovensko
Rok emisie:
2022
Limitácia:
499 ks