Máme pre vás nápad na numizmatický vianočný darček! Príbeh narodenia Ježiša na minci z rýdzeho zlata 999/1000 s jedinečnou farebnou aplikáciou a vloženým krištáľom Swarovski v tvare hviezdy.

Sme si istí, že táto minca bude jedinečným darčekom pre každého milovníka tohto vianočného príbehu a určite poteší pod vianočným stromčekom. Minca je uložená v elegantnom balení spolu s Certifikátom autentickosti.

S objednávkou získate:

  • Minca zušľachtená rýdzim zlatom 999/1000
  • So vsadeným krištáľom Swarovski v tvare hviezdy
  • Jedinečná aplikácia farieb
  • Certifikát autentickosti
  • Elegantné balenie

Poprajte si veselé Vianoce touto originálnou mincou so vsadeným krištáľom Swarovski v tvare hviezdy a urobte radosť nielen svojim blízkym pod vianočným stromčekom.

Podľa Biblie sa Ježiš Kristus narodil v Betleheme. Tento okamih sa už po stáročia zaznamenáva v podobe betlehemov, často označovaných ako jasličky. Podľa svetoznámeho príbehu sa Márii zjavil archanjel Gabriel a oznámil jej, že porodí syna Ježiša. Jej manžel Jozef ju chcel po tejto správe najprv opustiť, ale anjel mu vo sne povedal, že Ježiš je dielom Ducha Svätého. Na príkaz cisára Augusta sa Mária a Jozef vydali na cestu do Judey. Chceli prenocovať v Betleheme, ale nemohli nájsť miesto na prenocovanie, a tak sa ubytovali v stajni. Tam Mária porodila syna a uložila ho do jasieľ.

Áno, objednávam si vianočnú mincu zušľachtenú rýdzim zlatom 2021 za cenu € 49,95 (+ € 4,99 poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, minca bude hradena pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, mincu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
CuNi
Zušľachtenie:
Au 999/1000
Priemer:
38,6 mm
Hmotnosť:
26 g
Kvalita:
Proof
Nominálna hodnota:
1 NZD
Rok emisie:
2021
Limitácia:
3 999 kusov