s Veľkou nocou je okrem vítania jari, neoddeliteľne späté aj zdobenie vajec. Jedno také, už ozdobené, pre Vás máme. Mimoriadne zaujímavá minca v tvare vajíčka je priamym odkazom na ukrajinskú Pysanku - tradičné zdobené veľkonočné vajíčko.

AVERZ REVERZ
Averzu mince dominuje znak emitenta mince – tichomorského ostrova Niue, ktorý používa ako svoju menu novozélandský dolár. Preto je nominálna hodnota v tejto mene, konkrétne 1 dolár. Reverz znázorňuje motívy typického ľudového umenia ako sú kvety, lístočky či štylizovaní kohúti. Okružie mince je osadené prianím veselej Veľkej noci v mnohých jazykoch vrátane slovenčiny. Nájdete ho?

Minca je vyrazená do základného kovu s hmotnosťou približne jednej trójskej unce (31,10 gramov). Razba v najvyššej mincovej kvalite je navyše zušľachtená rýdzim zlatom (Au 999/1000). Každý z iba 2022 kusov je skutočným umeleckým dielom, a to hlavne vďaka kvalitnému spracovaniu a dokonale prepracovaným detailom.

Objednávkou získate:

  • Mincu neobvyklého tvaru zušľachtenú rýdzim zlatom
  • Záruku najvyššej mincovej kvality
  • Istotu veľmi nízkej limitácie, iba 2022 kusov
  • Certifikát autentickosti a elegantné balenie

Touto mincou môžete obdarovať svojich blízkych, alebo si ozvláštniť vlastnú zbierku alebo aj tohtoročnú Veľkú noc. Tak či onak, jedno je isté – pomôžete tým veľkému odhodlaniu udržať právo na slobodné rozhodnutie o vlastnom smerovaní Ukrajiny.

Spoločne pomáhame Ukrajine

Výťažok z predaja venujeme nášmu partnerovi, neziskovej organizácii Post Bellum, ktorá za neho nakúpi materiál neútočného charakteru.

Áno, objednávam si Veľkonočnu mincu v tvare vajca Pysanka za 54,95 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Najneskôr do 14 dní mi bude odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024 alebo do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Základný (CuNi)
Zušľachtenie:
Rýdze zlato (Au 999/1000)
Hmotnosť:
cca 31,1 g (1 oz)
Rozměr:
33 x 45 mm
Kvalita:
Najvyššia mincová
Nominálna hodnota:
1 Dollar
Krajina pôvodu:
Niue
Rok emisie:
2022
Limitácia:
2022 ks