Vzácny numizmatický skvost – nádherná zlatá minca je venovaná významným architektonickým pamiatkam Paríža zapísaným v zozname UNESCO, slávnemu múzeu Orsay a nemenej známemu Malému palácu.

Táto minca venovaná krásam Paríža je vyrazená z ¼ oz zlata vysokej rýdzosti 920/1000. Vďaka spojeniu tej najvyššej kvality razby a detailného prepracovania získate ojedinelý numizmatický zážitok.

Jedinečnosť emisie zdôrazňuje aj jej extrémne nízka limitácia – len 2000 kusov pre celý svet!

Zlatá minca venovaná krásam Paríža predstavuje:

  • ¼ oz zlata 920/1000
  • Najvyššiu mincovú kvalitu
  • Len 2000 ks na svete
  • Unikátne spojenie Parížskej mincovne pod oficiálnou záštitou UNESCO
  • Certifikát autentickosti a elegantnú kazetu

Numizmat s nominálnou hodnotou 50 eur emitovala prestížna Parížska mincovňa pod oficiálnou záštitou UNESCO. Spojenie týchto dvoch inštitúcii garantuje najvyššiu možnú kvalitu spracovania a vysokú umeleckú hodnotu.

Minca na averze unikátnym spôsobom vyobrazuje Muzeum Orsay a Malý palác. Avers je vizuálne rozdelený na dve časti - hornú a spodnú, každá z nich nesie vyobrazenia, patriaci jednej z dvoch pamiatok, ktorým je táto emisia venovaná. V hornej časti je vyobrazený veľmi zaujímavý prvok interiéru múzea Orsay, ktoré bolo pôvodne staničnej halou, presnejšie majestátnu klenbu hlavného priestoru a bočné oblúky. V dolnej časti sa nachádza verné vyobrazenie elegantnej siluety slávneho Malého paláca. Tieto dva nezávislé motívy sú v strede kompozície prepojené vyobrazením obrovských hodín, ktoré tvoria dominantu štítu budovy múzea Orsay a sú večnou spomienkou na skutočnosť, že bola predtým stanicou.

Reverz mince je vizuálne rozdelený na ľavú a pravú časť. V hornej polovici ľavej časti je znak UNESCO. Pod ním je ďalej vyrazená nominálna hodnota mince 50 euro a rok razby 2016 a úplne dole je schematicky vyznačený tok rieky Seiny a dve bodky, ktoré označujú práve múzeum Orsay, nachádzajúce sa na ľavom brehu Seiny, a Malý palác, ktorý sa nachádza na pravom brehu .

Všetky parametre mince sú tiež potvrdené v originálnom Certifikáte autentickosti, ktorý dostanete spolu s elegantnou kazetou na bezpečné uchovanie numizmatu. Neváhajte s rezerváciou, ponuka je vďaka svojej exkluzivite veľmi prísne limitovaná!

Áno, objednávam si zlatú mincu s vyobrazením Malého paláca a Múzea Orsay za cenu € 749 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Zlato 920/1000
Priemer:
20 mm
Hmotnosť:
8,45 g
Kvalita:
Leštené razidlo - proof
Nominálna hodnota:
50 EUR
Krajina pôvodu:
Francúzsko
Rok emisie:
2016
Limitácia:
2000 ks pre celý svet