Toto je naozaj ťažká váha! Prekrásná strieborná medaila vyrazená do 1 kg rýdzeho striebra. Numizmat je v ponuke výhradne len v Národnej Pokladnici, a to pri príležitosti 170. výročia narodenia Tomáša Garrigue Masaryka.

Priemer numizmatu je úctyhodných 100 mm a je spracovaný v najvyššej kvalite a razený špeciálnym lešteným razidlom. Dizajn tejto medaily sa dostal aj na numizmat menších rozmerov, napríklad na tohtoročnú striebornú Razbu dňa. Stretol sa s takým úspechom, že sa stal námetom aj na kilogramovou medailu.

AVERZ REVERZ
Podobizeň prvého československého prezidenta, hľadiaceho vpred. V tvári sú zvýraznené jeho typické poznávacie znamenia, fúziky a okrúhle okuliare. Poslednou bodkou je klasický klobúk, oblek a viazanka, ktorú profesor nosieval. Zaujímavým detailom je autentický podpis prezidenta, z pohľadu sledujúceho na jeho ľavom ramene. Opisný text v hornej aj spodnej časti, doplnený o plody národného stromu Slovenska i Česka. Dominantou tejto strany je typická skratka Masarykovho mena s dátumom jeho narodenia a dátumom razby medaily. Tento text dopĺňajú listy lipy srdcovitej.

Drevená kazeta

Objednávkou získate:

  • Našu kilogramovú medailu z rýdzeho striebra
  • Numizmat s priemerom 100 mm
  • Záruku najvyššej kvality razby
  • Istotu extrémne nízkej limitácie - iba 170 ks
  • Drevenú kazetu a Certifikát autentickosti
Špeciálna ponuka pre Vás
Medailu je možné kúpiť na 3 rovnomerné splátky. Ak máte záujem medailu vlastniť hneď a platiť neskôr, neváhajte, prosím, kontaktovať naše zákaznícke oddelenie na telefónnom čísle 0850 606 009. Jsme tu vždy od pondelka do štvrtka od 9 do 17 hodín a v piatok od 9 do 15. Alebo nám napíšte na info@narodnapokladnica.sk.

Každý z iba 170 vyrazených kusov má individuálne číslovanie na hrane. Každá medaila je tak originál. Numizmat je bezpečne uložený v priehľadnej kapsule a spoločne s Certifikátom autentickosti uschovaný v reprezentatívnej drevenej kazete s gravírovaným nápisom: „T. G. Masaryk 1850 - 1937“.

Áno, objednávam si striebornú medailu 170.výročie TGM z jednoho kilogramu rýdzeho striebra za cenu € 2900 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro (999/1000)
Priemer:
100 mm
Hmotnosť:
1000 g
Kvalita:
Najvyššia kvalita razby
Krajina pôvodu:
Slovensko
Rok:
2020
Limitácia:
170 ks