Dovoľte mi Vám ponúknuť našu razbu s najžiadanejším motívom tohto roka - portrétom Tomáša Garrigue Masaryka od našej návrhárky Ireny Hradeckej, DiS. Motív s prvým československým prezidentom sme pre tentokrát vyrazili do jednej unce rýdzeho striebra a parciálne zušľachtili rýdzim zlatom a ruténiom.

AVERZ REVERZ
Hneď na prvý pohľad zaujme kontrastom podobizne T. G. Masaryka v zlate oproti tmavému pozadiu s ruténiom. Pri pohľade zblízka zbadáte prepracované drobné detaily, pre T.G. Masaryka typické - fúziky, okrúhle okuliare a tiež neprehliadnuteľný klobúk. Pozlátenému stredu reverzu tvoreným listami nášho národného stromu, lipy srdcovitej, dominujú písmená tvoriace známy monogram TGM s dátumom narodenia a dátumom výročia. V tmavom okruží je opis výročia a historické heslo PRAVDA VÍŤAZÍ.

K tejto nádhernej medaile, razenej pri príležitosti 170. výročia narodenia T. G. Masaryka, získate tiež Certifikát autentickosti. Spolu s ním bude numizmat uložený do drevenej kazety pre reprezentatívne vystavenie.

Objednávkou získate:

  • 31,1 gramov rýdzeho striebra (999/1000)
  • Zušľachtenie rýdzim zlatom a ruténiom
  • Záruku najvyššej kvality razby
  • Istotu nízkej limitácie - len 999 kusov
  • Originál vďaka individuálnemu číslovaniu
  • Certifikát autentickosti a elegantnú kazetu

Každá medaila, z celkovo veľmi nízkej limitácie 999 kusov, je individuálne číslovaná a tvorí tak originál.

Neváhajte a zarezervujte si svoj strieborný unikát zušľachtený dvoma drahými kovmi!

Áno, objednávam si numizmat Strieborná medaila T. G. Masaryk zušľachtená zlatom a ruténiom za cenu € 149 (+ 4,99 € poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, zásielku môžem vrátiť do 14 dní od doručenia. Najneskôr do 14 dní mi bude odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.