Táto ponuka nie je ani zlatá, ani strieborná. Dokonca to nie je ani minca! Predstavujeme mimoriadne svetový set bankoviek - veľký album s príznačným názvom Svetové meny (World Currencies).

Svetové meny - album plný bankovek z 50 krajínV albume je vystavených celkom 50 bankoviek zo všetkých obývaných kontinentov. Nechýbajú tu známe meny ako ruble, franky, dináre, doláre, rupie, zloté, toliare či šilingy. Nájdete tu však aj meny menej známe, ako bhutánsky Ngultrum, eritrejskú Nakfu, alebo madagaskarský Ariary.

Výber bankoviek predstavuje jedinečnú prehliadku farieb, rozmerov a nominálnych hodnôt. Pri pohľade na bankovky si môžete všimnúť štátne znaky, panovníkov, symboly z rastlinnej a zvieracej ríše alebo napríklad stavby a lode. Okrem papierových platidiel sú v albume uložené aj dve polymérové bankovky.

Všetky bankovky sú, či boli oficiálnym platidlom svojej krajiny. Jedná sa o obehové bankovky, ktoré sa však do obehu nedostali a sú teda v prvotriednej kvalite. Každá je uložená do priehľadného vrecúška a všetky vrecúška do albumu s krúžkovou väzbou. Súčasťou je tiež zoznam všetkých bankoviek vrátane nominálnych hodnôt.

Objednávkou získate:

  • 50 bankoviek z päťdesiatich krajín sveta
  • Veľký album s krúžkovou väzbou
  • Istotu veľmi nízkej limitácie – len 3000 albumov
  • Originál vďaka individuálnemu číslovaniu

Chcete vlastniť album hneď a platiť neskôr?
Pred dokončením objednávky zvoľte spôsob platby na 2 bezúročné splátky alebo neváhajte kontaktovať naše zákaznícke oddelenie na telefónnom čísle 0850 606 009. Sme tu vždy od pondelka do štvrtka od 9 do 17 a v piatok od 9 do 15 hodín. Alebo nám napíšte na info@narodnapokladnica.sk.

Otvorte veľký album a nechajte sa previesť svetom bankoviek. Táto kompilácia je striktne limitovaná, len 3000 albumov pre celý svet.


Áno, objednávam si Svetové meny -Album plný bankoviek za cenu 149,90 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Cenu albumu je možné uhradiť naraz alebo vo forme dvoch bezúročných mesačných splátok, 2x € 74,95 (+ 4,99 € poštovné a balné - platí sa len raz). Nepodstupujem tým žiadne riziko, medailu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Počet bankoviek v albume:
50 ks
Kvalita bankoviek:
Neobehová
Rozmery albumu:
30 x 25,5 x 5,5 cm (zatvorený)
Rok vydania albumu:
2021
Limitácia albumu:
3000 ks
Zoznam bankoviek:
V angličtine