Je nám cťou Vám predstaviť unikátnu novinku v našej ponuke - exkluzívne pánske hodinky s pravou Sovereign mincou. Každý jednotlivý kus týchto pánskych hodiniek je limitovane číslovaný, preto sú všetky hodinky jedinečné. Doplnené o modernú japonskú technológiu a tradičné švajčiarske súčiastky. Súčasťou hodiniek je aj čierny hypoalergénny náramok, ktorý spoločne s numizmatom môže zdobiť Vaše zápästie.

Strieborný Sovereign, ktorý zdobí tento šperk bol vyrazený v roku 2019 z rýdzeho striebra 999/1000 v najvyššej mincovej kvalite s úctyhodným priemerom 22,05 milimetrov. Ide o vôbec prvý strieborný Sovereign, ktorý bol v striebre razený. Autorkou tohto dizajnu strieborného Sovereignu je svetoznáma umelkyňa Angela Pistrucci, príbuzná slávneho Benedetta Pistrucci, autora návrhu zlatého Sovereignu z roku 1817.

Reverzná strana mince, vložená v hodinkách, nesie jedinečný obraz svätého Juraja, patróna Anglicka, v boji s drakom. Svätý Juraj je tu vyobrazený na koni s oštepom v ruke pripravujúci sa k útoku na draka. Každý jednotlivý kus hodiniek bude číslovaný a je vhodným doplnkom nielen pre milovníkov numizmatiky!

Rezerváciou získate:

  • Jedinečný pánsky doplnok
  • Prvú Sovereign mincu z rýdzeho striebra 999/1000
  • Hodinky sa švajčiarskymi súčiastkami
  • Dizajn mince od známej Angely Pistrucci
  • Hypoalergénny čierny opasok
  • Elegantné darčekové balenie

Tieto exkluzívne, pánske hodinky s pravou Sovereign mincou razenou do rýdzeho striebra 999/1000 budú tým pravým darčekom nielen pre milovníkov a zberateľov numizmatiky.

Áno, objednávam si elektronické hodinky se Sovereign mincou za € 99,90 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, produkt bude hradený pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, produkt môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bol produkt zakúpený. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do 31. decembra 2022 alebo do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Náramkové hodinky:
so strieborným Sovereignom
Kov mince:
Striebro 999/1000
Priemer mince:
22,05 mm
Hmotnosť mince:
7,98 g
Kvalita mince:
Proof
Nominálna hodnota mince:
Sovereign
Krajina pôvodu mince:
Gibraltár
Rok emisie mince:
2019
Limitácia hodiniek:
300 000 kusov
Náramok:
čierny, hypoalergénny
Priemer ciferníku:
40 mm
Dĺžka opasku :
122 mm, 88 mm (vrátane spony)