Táto strieborná ponuka je venovaná planéte Mars, na ktorej je v poslednom čase nezvyčajne rušno. Numizmat je jej verným 3D modelom s priemerom 33 milimetrov a je vyrazený do 1 unce rýdzeho striebra.

Každá minca, z celkovo veľmi nízkej limitácie 1999 kusov je spracovaná v typicky červenej farbe Marsu. Tá dáva ešte viac vyniknúť všetkým detailom, ako sú preliačiny, krátery či naopak sopky.

Dokonalosť v drobných detailoch spoznáte pri pohľade zblízka - všimnete si prepracovaného zvrásnenia pokrývajúceho celý povrch mince. Spracovanie v kvalite Antique finish vám umožní vziať tento unikát do rúk a ucítiť tak vernú kópiu na vlastnej koži.

Strieborná minca v tvare planéty Mars v jednej unci rýdzeho striebra

Objednávkou získate:

  • 31,1 g rýdzeho striebra (Ag 999/1000)
  • Mincu v netradičnom tvare
  • Záruku vysokej kvality razby – červený Antique finish
  • Istotu veľmi nízkej limitácie, len 1999 kusov

Tvar, spracovanie a limitácia robia z tejto mince unikát. Originálny je aj spôsob uloženia. Tematická krabička je opatrená okrúhlym priezorom priamo na mincu. Svoj Mars si tak môžete, v tejto "vitrínke", vystaviť a mať ho stále na očiach. Slúži zároveň aj ako Certifikát autentickosti.


Áno, objednávam si striebornú mincu v tvare plánety Mars za cenu € 199 (+ 4,99 € poštovné a balné). Cenu mince je možné uhradiť naraz alebo vo forme dvoch bezúročných mesačných splátok, 2x € 99,50 (+ 5,95 € poštovné a balné - platí sa len raz). Teraz neposielam žiadne peniaze. Najneskôr do 14 dní mi bude odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Nepodstupujem tým žiadne riziko, mincu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro (Ag 999/1000)
Priemer:
33 mm
Hmotnosť:
31,1 g
Kvalita:
Antique finish
Nominálna hodnota:
5 $
Krajina pôvodu:
Barbados
Rok emisie:
2021
Limitácia:
1990 ks