Táto jedinečná 3D minca v tvare planéty Zem sa pýši nielen svojimi parametrami, ale aj exkluzívnym detailom, ktorý ju robí unikátnou! Ide o ručne vsadený kúsok skutočného meteoritu, čo sa v mincovníctve len tak nevidí! Tento originálny detail je na minci, ktorá stvárňuje planétu Zem, znázornený, ako padá do Tichého oceánu.

3D minca bola vyrazená z 3 uncí rýdzeho striebra 999/1000 a parciálne zušľachtená rýdzim zlatom 999/1000. Vďaka inovatívnej technológii smaltovania je minca takmer vernou kópiou našej planéty a pýši sa nádhernou modrou farbou oceánu.

Planéta Zem so vsadeným meteoritom

Objednávkou získate:

  • 3D mincu v tvare planéty Zem
  • 3 unce rýdzeho striebra 999/1000
  • Parciálne zušľachtenie rýdzim zlatom 999/1000
  • Pravý meteorit vložený na mincu
  • Prezentačnú kazetu a Certifikát autentickosti

Či už chcete rozšíriť svoju zbierku o skutočný unikát alebo touto nevšednou mincou obdarovať blízkych, strieborná minca v tvare planéty Zem je výbornou voľbou!

Áno, objednávam si 3D mincu Planéta Zem so vsadeným meteoritom za cenu 549 € (poštovné a balné zadarmo). Cenu mince je možné uhradiť naraz alebo vo forme 2 bezúročných mesačných splátok, 2x 274,50 €. Nepodstupujem tým žiadne riziko, mincu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Spoločne s mincou obdržím navyše elegantné balenie a Certifikát autentickosti. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
rýdze striebro 999/1000
Zušľachtenie:
rýdze zlato 999/1000
Druh meteoritu:
Chondrit
Priemer:
cca 50 mm
Hmotnosť:
3 oz = 93,3 g
Nominálna hodnota:
5 $
Kvalita:
BU
Krajina pôvodu:
Barbados
Rok emisie:
2022
Limitácia:
999 ks