Rok 2020 si zrejme budeme pamätať všetci a športoví fanúšikovia zvlášť. Mnoho zápasov a súťažných zápolení bolo zrušených, alebo presunutých. A to vrátane toho najväčšieho, ktorý sa koná raz za štyri roky. Vlani ho malo hostiť japonské Tokio, avšak zo známych korona dôvodov bolo presunuté na tento rok. Stalo sa tak prvýkrát od druhej svetovej vojny a v celej histórii len tretikrát.

A tak Vám môžeme povedať, že v dnešnej ponuke je minca so zaujímavým príbehom v pozadí. Je venovaná najväčšiemu športovému podujatiu sveta, ktoré sa vlani nekonalo. Nech sa teda tento rok hry naozaj konajú!

Mincovým kovom numizmatu je rýdze striebro (Ag 999/1000) s hmotnosťou 31,10 gramov a netradičným priemerom 40,7 milimetrov. Každý kus z extrémne nízkej limitácie len 1000 kusov je vyrazený v najvyššej mincovej kvalite.

  • Averz emisie predstavuje atletické športy. Dominantou mince je bežec v popredí pretínajúci cieľovú métu v typickom Bežcov dopĺňa oštepár a skokan do diaľky. Všetci športovci zachytení v pohybe s emóciami, ktoré sa im počas súperenia vykresľujú na lícach - pocit víťazstva, pocit úľavy a radosti. Nechýba typická pochodeň.

  • Na averze mince sú vyrazené parametre, vrátane krajiny emitenta Kambodže a najznámejšia kambodžská architektonická pamiatka - slávny náboženský komplex Angkor Vat.

Minca okrem športových hier samotných pripomína, že súperenie je v nás hlboko zakorenené a je prirodzenou ľudskou povahou. Práve emócie športovcov dokazujú, že dobehnúť skôr, dohodiť ďalej a skočiť vyššie je presne v súlade s heslom "Citius, Altius, Fortius", teda "rýchlejšie, vyššie, silnejšie".

Objednávkou získate:

  • 31,1 gramu rýdzeho striebra (Ag 999/1000)
  • Záruku najvyššej kvality razby
  • Istotu nízkej limitácie, len 1000 kusov
  • Štýlovú kazetu a Certifikát autentickosti

Mincu nájdete exkluzívne len v ponuke Národnej Pokladnice, neváhajte s objednávkou!

Áno, objednávam si striebornú mincu Tokyo Countdown za cenu € 199 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro (999/1000)
Priemer:
40,7 mm
Hmotnosť:
31,10 g
Kvalita:
Najvyššia
Nominálna hodnota:
3000 Riel
Krajina pôvodu:
Kambodža
Rok emisie:
2020
Limitácia:
1000 ks